NAUCZYCIEL NA MEDAL Z SIEDLCA DUŻEGO

  • 13.05.2022, 07:30
NAUCZYCIEL NA MEDAL Z SIEDLCA DUŻEGO

Podziel się:

Oceń:

(Siedlec Duży, gm. Koziegłowy) Pani Roksana Szczygieł, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Siedlcu Dużym, otrzymała tytuł „Nauczyciela na Medal”. Okazała się bezkonkurencyjna wśród nauczycieli klas I-III z terenu powiatu myszkowskiego. Pedagodzy byli nagradzani w ramach Plebiscytu Edukacyjnego 2021.

Wśród Nauczycieli na Medal znalazła się nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Siedlcu Dużym, pełniąca obowiązki dyrektora, Pani Roksana Szczygieł. Została ona uhonorowana w ramach Plebiscytu Edukacyjnego 2021 w kategorii „Nauczyciel klas I-III”. Zajęła 1 miejsce w powiecie myszkowskim. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach odbyła się gala wręczenia medali nagrodzonym pedagogom.

- Celem plebiscytu było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców – informuje Urząd Gminy i Miasta w Koziegłowach. (es) Foto: UGiM Koziegłowy

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
basia
basia 13.05.2022, 12:00
eee tam, to zasłużony z Mysłowa

Pozostałe