NIE POSYPALI SIĘ!

  • 02.04.2022, 13:32 (aktualizacja 02.04.2022, 13:51)
  • JotM
NIE POSYPALI SIĘ! Zdjęcia naszego czytelnika. Oblodzony wiadukt w sobotę 2 kwietnia. Gdzie jest PZD?

Podziel się:

Oceń:

Sobota rano, 2 kwietnia. To już niestety nie Prima Aprilis! Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie niestety tego dnia się NIE POSYPAŁ.

"Dzisiaj na wiadukcie było lodowisko. Piaskarka wyjechała dopiero o 9.15. Była na pewno jedna stłuczka. Dramat. Wysyłam Wam zdjęcia tuż po posypaniu wiaduktu w Myszkowie przez piaskarkę.  Ale jechałem tamtędy też o 8:00 rano, był dramat, sam lód na wiadukcie, nad torami" -pisze do nas pan Krzysztof  który wysłał też zdjęcia.

Po wątpliwej jakości, nieudolnej próbie zamiatania ulicy Kościuszki (droga wojewódzka) o czym pisaliśmy niedawno, to kolejna wpadka PZD Myszków, jednostki Powiatu Myszkowskiego, zarządzanej przez dyrektora Zbigniewa Cesarza. A powiat, to tak dla przypomnienia, rządzi PiS, starostą jest Piotr Kołodziejczyk. Prosimy w komentarzach o pomysły jak można inaczej odczytać skrót:

P. Z.D. Myszków?  Nasza pierwsza propozycja: Powiatowy Zarząd do D...y w Myszkowie

 

JotM

Zdjęcia (4)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zenek
zenek 02.04.2022, 18:36
I po co nam taki Dyrektor PZD?

Pozostałe