JURAJSKIE BERŁA ROZDANE

  • 05.02.2022, 16:45
JURAJSKIE BERŁA ROZDANE

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie) W drugiej połowie stycznia odbyła się uroczystość wręczenia „Jurajskich Bereł”. Nagrodę Starosty Zawierciańskiego otrzymały osoby, które działają na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Zawierciańskiego. Nagrody przyznane zostały w kategoriach: pro publico bono, sportowiec roku oraz animator kultury. Na wniosek starosty Gabriela Dorsa przyznano też nagrody specjalne.

Jurajskie Berła” to Nagroda Starosty Zawierciańskiego. Statuetki przyznano w trzech kategoriach, a prócz tego dwie osoby otrzymały nagrodę specjalną. „Jurajskie Berła” przyznawane są za działalność na rzecz rozwoju i promocji powiatu oraz za szczególne osiągnięcia.

Zgłoszenia do konkursu oceniane były przez Kapitułę, w skład której weszli: starosta Gabriel Dors, wicestarosta Paweł Sokół, Przewodnicząca Rady Powiatu Zawierciańskiego Barbara Laskowska, Przewodnicząca Komisji Rozwoju i Promocji Powiatu Małgorzata Machura, Sekretarz Powiatu Tomasz Dzierżanowski oraz Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu i Współpracy z NGO Iwona Kuźniak.

Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w czwartek, 20 stycznia w Starostwie Powiatowym w Zawierciu. Wyniki konkursu ogłosili wicestarosta Paweł Sokół, Sekretarz Powiatu Tomasz Dzierżanowski oraz Członek Zarządu Powiatu Barbara Kozioł.

W tym roku Nagrodę Starosty Zawierciańskiego „Jurajskie Berło” otrzymali:

KATEGORIA PRO PUBLICO BONO

- Mateusz Pilis

- Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „NESTOR” wPorębie

KATEGORIA SPORTOWIEC ROKU

- Izabela Kuźniak

- Robert Bijak

- Milena Tokarska

KATEGORIA ANIMATOR KULTURY

- Amelia Kita

- Młodzieżowa Orkiestra Dęta w OSP w Dzwono-Sierbowicach

NAGRODA SPECJALNA (przyznana na wniosek Starosty Zawierciańskiego Gabriela Dorsa)

- Anita Maszczyk

- Grzegorz Dudała. (es) Foto: Foto: Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe