OSTATNIA PROSTA DO FINAŁU!

  • 28.01.2022, 08:30
OSTATNIA PROSTA DO FINAŁU!

Podziel się:

Oceń:

(gm. Koziegłowy) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagra w Gminie Koziegłowy. Choć do tegorocznego Finału WOŚP zostało jeszcze trochę czasu, trwają już rozliczne, niezwykle interesujące i ekscytujące licytacje na Allegro, do udziału w których zapraszamy każdego! Natomiast z samego rana w niedzielę, 30 stycznia 2022 r. startujemy na Rynku w Koziegłowach. Oj, będzie się działo!

Tradycyjnie zapraszamy do Orkiestrowej Kawiarenki na gorącą kawę, herbatę oraz przede wszystkim na smakowite domowe wypieki! Wszystko będzie się działo przy akompaniamencie doskonałej Orkiestrowej Muzyki! Na koziegłowskim rynku spotkacie niezastąpionych wolontariuszy, którzy zaopatrzeni w terminal płatniczy będą czekać w gotowości na te osoby, które będą miały chęć zrobić przelew.

Po raz kolejny będą z nami grać „otwierające serca” psiaki z Hodowli Mocne Góraliki, z którymi będzie można zrobić sobie niezapomniane zdjęcia. Ponadto będziemy morsować z Morsami oraz spacerować z Kijomaniakami. Spacer rozpocznie się o godz. 9.00 energetyczną rozgrzewką w Miłości, a wszelkie szczegóły znajdziecie na profilu Facebook „Kijomaniacy”.

Absolutną nowością jest organizowany przez nas bieg stacjonarny i wirtualny pod hasłem: „Koziołki Biegają”. Odbywa się on w ramach ogólnopolskiej akcji WOŚP „Policz się z cukrzycą”. Wszelkie szczegóły biegu znajdziecie na Facebooku na profilu Sztabu WOŚP Koziegłówki #4805. Nad wszystkim tradycyjnie czuwać będą druhowie z OSP Koziegłówki oraz OSP Rzeniszów.

Szef Sztabu

Mateusz Frączek


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe