NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANE WOLONTARIUSZKI DZIAŁAJĄ W PORAJU

  • 18.01.2022, 07:39
NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANE WOLONTARIUSZKI DZIAŁAJĄ W PORAJU

Podziel się:

Oceń:

(Poraj) Dominika Zemła i Paulina Grzyb, wolontariuszki w Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Poraju zostały nagrodzone podczas Gali Wolontariatu Województwa Śląskiego 2021. Dziewczęta zajęły drugie miejsce w kategorii wolontariusz.

W piątek, 17 grudnia odbyła się coroczna Gala Wolontariatu Województwa Śląskiego. Podczas wydarzenia poznaliśmy laureatów konkursu na najbardziej zaangażowanych wolontariuszy oraz koordynatorów wolontariatu w 2021 roku.

Drugie miejsce w kategorii „wolontariusz” zajęły Dominika Zemła i Paulina Grzyb - wolontariuszki DPS im. św. Brata Alberta prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek w Poraju. Jak informuje Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach, dziewczęta działają w grupie „Pomocni NIE z przypadku, wolontariusze z wyboru”. Ich wolontariat skupia się głównie na nawiązywaniu indywidualnego kontaktu z podopiecznymi porajskiego Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta. (es) Grafika: print screen www.slaskie-wolontariat.org.pl

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe