KTO USZKODZIŁ PRZYSTANEK?

  • 09.01.2021, 12:45 (aktualizacja 12.12.2021, 12:48)
  • es
KTO USZKODZIŁ PRZYSTANEK?

Podziel się:

Oceń:

(Kocikowa, gm. Pilica) Ogrodzienieccy policjanci poszukują kierowcy, który srebrnym SUV-em uderzył w przystanek autobusowy i odjechał z miejsca zdarzenia. Stało się to w czwartek 7 stycznia wieczorem. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy.

Jak ustalili mundurowi, po godzinie 21.00 w czwartek 7 stycznia w Kocikowej nieopodal remizy OSP samochód wjechał w przystanek autobusowy. Samochód wycofał i odjechał w kierunku Pilicy. Miał to być 5-drzwiowy srebrny SUV z kołem zapasowej na tylnej klapie.
- Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami komisariatu w Ogrodzieńcu tel. 47 85 357 10 lub 47 85 357 16, bądź z dyżurnym zawierciańskiej komendy tel. 47 85 352 55. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas”, zamieszczony na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. W każdym przypadku gwarantujemy anonimowość – przekazuje zawierciańska policja.
(es) Foto: KPP Zawiercie

es

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe