Jurajskie spotkanie motocyklistów na koniec sezonu

  • 29.09.2021, 10:16
  • Jarosław Mazanek
Jurajskie spotkanie motocyklistów na koniec sezonu

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie, Ogrodzieniec) 9 października firma Jurassic Moto Center Rental organizuje motocyklowy rajd po Jurze pod hasłem zakończenia sezonu motocyklowego. Imprezę wspierają Stowarzyszenie Jurajskich Motocyklistów i Street Beasts Zawiercie.

O imprezie opowiada nam Zibi Adamczyk właściciel JMCR: -Ze względu na epidemię nie organizowaliśmy rajdu w 2020 roku, mam więc nadzieję, że wszystko się uda. Główną częścią imprezy jest kilkugodzinny rajd po najciekawszych jurajskich drogach. Z tej atrakcji skorzystają pewnie głównie goście z daleka. Będą też krótsze, godzinne przejażdżki, również z możliwością testowania motocykli z naszej wypożyczalni.

-Ile obecnie masz maszyn w garażu?

-21. Głównie BMW i Indian. Podczas imprezy powinny być dostępne dwie nowości, ale nie mam jeszcze potwierdzenia od dealerów, czy będą to motocykle zarejestrowane do jazdy.

-Co jeszcze?

-Oczywiście koncerty w mojej bazie JMCR w Ogrodzieńcu na Kościuszki 196b, konkursy. Główną nagrodą w konkursach jest bezpłatne wypożyczenie motocykla na cały weekend. Ale podczas rajdu można będzie też wypożyczyć dowolny motocykl Indian i BMW za 55 złotych.

Wpisowe na rajd to tylko 50 zł (w cenie gastronomia), zgłoszenia na [email protected] 533018042, 533018017

Początek imprezy o 9 w JMCR w Ogrodzieńcu, o 10:00 zbiórka na Koronie OSIR-u w Zawierciu, 11:30 msza w Bazylice św. Piotra i Pawła, a od 13:30 czysta rozrywka, zabawa, konkursy ponownie w bazie JMCR w Ogrodzieńcu na ulicy Kościuszki 196b. (JotM)

Jarosław Mazanek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe