POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY POMIĘDZY POWIATEM I WORD W KATOWICACH

  • 06.09.2021, 18:53
  • es
POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY POMIĘDZY POWIATEM I WORD W KATOWICACH

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie) Przedstawiciele Powiatu Zawierciańskiego podpisali porozumienie o współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach. Ma to być kolejny krok ku uruchomieniu w Zawierciu oddziału terenowego WORD.

W czwartek, 5 sierpnia Wicestarosta Paweł Sokół, członek Zarządu Powiatu Barbara Kozioł oraz Sekretarz Powiatu Tomasz Dzierżanowski podpisali „Porozumienie o Współpracy Partnerskiej przy realizacji przedsięwzięcia dotyczącego technicznych warunków rozpoczęcia działalności Oddziału Terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zawierciu”. Podczas spotkania, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Zawierciu, katowicki WORD reprezentowali dyrektor Janusz Freitag.
- To kolejny etap, którego finałem będzie utworzenie OT WORD, otwierającego przed mieszkańcami powiatu i powiatów ościennych możliwość zdawania prawa jazdy w Zawierciu – przekazuje starostwo. 

(es) Foto: Starostwo Powiatowe w Zawierciu

es

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe