Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 16 grudnia 2025 12:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

PROTEST W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ WE WŁODOWICACH

(Włodowice) Od października 2019r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej we Włodowicach trwa spór zbiorowy. Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej, występując w imieniu osób zatrudnionych w tej jednostce, prowadzi spór zbiorowy domagając się między innymi podwyżki wynagrodzenia zasadniczego dla wszystkich pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz dodatkowej gratyfikacji za realizowane dodatkowe zadania.
Podziel się
Oceń

W ramach prowadzonej akcji protestacyjnej w lutym br. został powieszony baner informujący o proteście pracowników ośrodka. Mimo to trwające mediacje nie przyniosły dotąd porozumienia. Żaden z postulatów strony związkowej nie został zrealizowany. W związku z powyższym strona społeczna rozważa możliwość wprowadzenia kolejnych form protestu.

Należy pamiętać, że pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej we Włodowicach mimo pandemii niosą nieprzerwanie pomoc rodzinom, seniorom, osobom samotnym czy z niepełnosprawnościami i innym, które znajdują się w sytuacji kryzysowej. Niestety ich praca nie jest doceniana przez Włodarzy gminy Włodowice, jednak mamy nadzieję że sytuacja ta ulegnie zmianie.

Info i foto: Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Co pan taki napalony, jak "szczerbaty na suchary"? Napiszemy, jak będziemy chcieli. My jesteśmy dziennikarze starej daty, piszemy spokojnie, refleksyjnie, rzeczowo. Jak chce pan szybko i bez sensu, to proszę sobie na FB poużywaćData dodania komentarza: 13.12.2025, 15:41Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ZłyTreść komentarza: OD 35 LAT WAŁ WAŁEM SZPITAL POPYCHA. GDZIE PROKURATURA?? NI MA? NI MA??? CHOCIAŻ KILKU STAROSTÓW DOSTAŁO WYROKI SKAZUJĄCE. ALE ZA INNE WAŁY.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:17Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: GorolTreść komentarza: Biedne są tylko dzieci. I drzewa.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:13Źródło komentarza: Kolejne „drzewka dla dziecka” w naszym mieścieAutor komentarza: GorolTreść komentarza: No jak to??? 11 grudnia o 17.00 w MDK kopalniani pupile Redakcyjni zorganizowali wraz z równie pro polską KNFABULACJĄ pro-polską imprezkę kopalnianą, a Redakcja na ten temat ani mru-mru?? No co jest??? Co Redakcję tak zamurowało???Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:11Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ☺️Treść komentarza: Powstanie kopalnia to i na szpital będzie 👍Data dodania komentarza: 12.12.2025, 14:51Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: AnkaTreść komentarza: Dokładnie mamy tragiczne powietrze i nikomu to nie przeszkadza !!!!😡Data dodania komentarza: 11.12.2025, 21:47Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 roku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama