Centrum Medyczne MYSZKÓW rozpoczęło działalność

  • 23.12.2020, 15:27
  • red
Centrum Medyczne MYSZKÓW rozpoczęło działalność
W okresie istotnego wzrostu śmiertelności Polaków z innych niż COVID przyczyn oraz odczuwalnej przez Pacjentów ograniczonej dostępności do świadczeń medycznych, w Myszkowie rozpoczęło działalność Centrum Medyczne Myszków, przy ulicy Prymasa Wyszyńskiego 3.

Centrum Medyczne Myszków oferuje świadczenia w zakresie poradni specjalistycznych, badania diagnostyczne (jak: echo serca, USG tętnic, żył, stawów, kontrola rozruszników serca, testy wysiłkowe), zabiegi małoinwazyjne stanowiące niemal bezbolesną alternatywę do tradycyjnej operacji chirurgicznej, takie jak laserowe leczenie żylaków. Centrum specjalizuje się w chorobach sercowo – naczyniowych: kardiologii, elektrokardiologii, angiologii i leczeniu żylaków. Od stycznia w przychodni dostępny będzie również ortopeda, dietetyk i dermatolog. Wizyty w Centrum są wizytami komercyjnymi. 


Jak mówi dr n.med. Marcin Rzeszutko, kardiolog, kierownik poradni: -„Pracujemy na co dzień w szpitalach, w tym dużych, klinicznych w Krakowie i na Śląsku, jak również w szpitalu powiatowym w Myszkowie. Doświadczenie szpitalne (w tym uniwersyteckie) naszych lekarzy jest ogromne, łącznie nasi specjaliści mają ponad 200 lat praktyki szpitalnej i ponad 15.000 wykonanych zabiegów”.

W Centrum Medycznym Myszków przyjmują między innymi:
dr n. med. Marcin Rzeszutko
Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Ordynator Oddziału Kardiologii w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie, pracownik naukowo-dydaktyczny w Klinice Angiologii CMUJ w Krakowie
dr n. med. Roman Wojdyła
Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Kierownik Pracowni Hemodynamiki w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie, pracownik Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
dr n. med. Tomasz Sondej
Elektrokardiolog, kardiolog. Oddział Kliniczny Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
dr n. med. Aleksander Kusiak
Elektrokardiolog, kardiolog. Oddział kliniczny Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.
lek. med. Szymon Mleczko
Leczenie żylaków, angiolog. Oddział Kliniczny Kardiologii Interwencyjnej w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie. Zespół Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie.
lek. med. Leszek Goliszek
Kardiolog. Lekarz zabiegowy Oddziału Kardiologii w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie
lek. med. Magdalena Wiewióra
Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Lekarz Oddziału Kardiologii w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie
lek. med. Katarzyna Ulrich
Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych. Lekarz Oddziału Kardiologii w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie
lek. med. Miron Sowa
Ortopeda. Kierownik Oddziału Urazowo – Ortopedycznego SP ZOZ Myszków

Centrum Medyczne Myszków
www.cmmyszkow.pl
tel. rejestracji: 502-662-067

red

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe