Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 24 czerwca 2026 06:44
Przeczytaj!
Reklama
Reklama 2
Reklama

Co niedzielę policjanci z Myszkowa interweniują w Pustelni w Czatachowie

Od 3 tygodni, co niedzielę policjanci z KPP Myszków interweniują w Pustelni w Czatachowie. Ostatnia z tych interwencji z 8 listopada posiada nawet relację Obrońców Czatachowy na youtube.
Kliknij aby odtworzyć
Podziel się
Oceń

W piątkowej Gazecie Myszkowskiej relacjonujemy wydarzenia z Czatachowy z ostatnich tygodni. Prawdopodobnie również w niedzielę 15 listopada policja bęzie miała co tam robić...


Napisz komentarz

Komentarze

Żenada 14.12.2020 14:32
Powinni zamknąć ten ciemnogród. Co to za wierni z których wypływa nienawiść na każdym kroku. Wielcy obrońcy kościoła... szkoda słów na takich „katolików”.

Rob 24.11.2020 22:52
Zomowcy za komuny Mszy nie zaklucali.

idny 16.11.2020 19:10
Niestety, z filmu przebija dramatyczna wręcz bezradność Policji. Wstyd! Procedury złamane jak kręgosłup moralny przeciętnego posła PiS. Słabość, brak skuteczności podczas wykonywania czynności i na dodatek narzucenie sobie narracji i sposobu postępowania przez nawiedzonego cwaniaka z Tarchomina i jego rozpiszczane koleżanki. To jest Policja? Wstyd!

Jan 16.11.2020 10:36
Gosciu znany z yotuba czyli typowy zadymiarz kto wie czynie oplacony

siouks 14.11.2020 19:52
najlepsze było z ust policjanta: "ksiądz powiedział że idziemy, to idziemy, gęsiego ... To nowy wysoki stopień w policji - ksiądz ??? Co to za kraj, w którym policja zamiast wlepić mandaty za brak maseczek (skoro to był powód interwencji) przyjeżdża, zakłóca mszę, będąc "na smyczy" księdza proboszcza, który z kolei jest pod władzą biskupa Depo, który jak widać ma władzę nad myszkowską policją.... to jest respektowanie prawa ?? Zarówno kierujący akcją funkcjonariusz, jak i szef tamtejszej policji (chyba nadinspektor) za coś takiego powinni iść do zwolnienia dyscyplinarnego (brak podawania swoich danych na początku gdy ludzie żądali pokazuje, że to byłą "lewa" akcja i czuli wstyd) i powinna wejść prokuratura żeby sprawdzić kto jeszcze słucha poleceń biskupów (a może innych osób też???) To odmiana korupcji i tyle.

siouks 13.11.2020 19:12
Nie jestem za pustelnikiem który chce "porywać" tłumy i który mówi, że pandemii nie ma. ALE - policja na usługach księdza, wysłanego przez biskupa ???!!! Bodaj szef policji z aspirantami, którzy nie chcą podać swoich danych ???!!! Odsyłanie przez dyżurnego (też "tylko" aspiranta) do wyższego szarżą policjanta, który jest na tej akcji ???!!! Ksiądz mówi że idziemy to idą - to prywatny folwark biskupa ???!!! Akcja jaką przedstawiono na filmie jest delikatnie mówiąc bulwersująca - najazd podczas mszy - dla mnie (mało praktykującego) jest skandaliczna (szczególnie że patronował jej .. ksiądz proboszcz). Nie popieram nienoszenia maseczek, ale takie akcje to rodem z PRL-u - to jest nękanie. Policjant kierujący akcją powinien stracić swoje stanowisko i opuścić szeregi policji za to choćby że działa na zlecenie (Biskupa i księdza) - nie mówiąc o odmowie podawania danych przez funkcjonariuszy i podstaw prawnych do legitymowania. Cóż jak w filmie "U Pana Boga za piecem" że komendant słucha poleceń księdza. Tylko tam to było śmieszne a tu - szokuje. Jak pamiętam biskup pozwolił na działalność - skoro nie daje sobie rady z podwładnymi może niech pomyśli o wstąpieniu na pustelnię...

Boootka 13.11.2020 18:51
Hehe adam j.troche jakby papugujesz pierwszy komentarz. Tak btw to ta czatachowa juz dawno sekta. To jeszcze kosciol?

myga 13.11.2020 15:32
Bo to jest sekta. A co tam się dzieje, to zapytajcie ludzi z Czatachowy, ale większość z nich boi się cokolwiek powiedzieć, bo część okolicznych w jakiś sposób z tego korzysta. Dodatkowo ci wielce wierzący nie zdają sobie sprawę, że za wspieranie schizmatyka mogą zostać wykluczeni z kościoła, ale to już są argumenty poza horyzontami przeciętnego Trzebniowiana.

Adam j. 13.11.2020 14:14
Kuria sama sobie szkodzi. Czy juz nie maja za duzo dowodow ze opieszalosc im szkodzi? Abp depo juz 3 lata bez zadnej decyzji. Nawet po tym co istatnio robia. Nie wspominajac o lamaniu przepisow i gorszeniu wiernych. Komu sluzy brak decyzji?

Wierny 13.11.2020 13:29
Nie rozumiem jednego. Dlaczego biskup Depo ciagle nie wydal decyzji? Malo sie kosciolowi obrywa za opieszalosc juz? Przeciez oni przeciaganiem decyzji sami dzialaja na swoja niekorzysc. Nie mowiac o wizerunku kosciola, wizerunku abpa Depo, lamaniu przepisow i w ogole dobru manipulowanych tam wiernych.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama