STRAŻACY ODBIORĄ OD MIESZKAŃCÓW ZŁOM

  • 09.10.2020, 15:15
STRAŻACY ODBIORĄ OD MIESZKAŃCÓW ZŁOM
(Myszków) Już jutro - tj. w sobotę 10 października - rusza zbiórka złomu prowadzona przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Myszkowie. Środki, które uda się uzbierać zostaną przeznaczone na nowy sprzęt ratowniczy i wyposażenie osobiste myszkowskich druhów. Można więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - pozbyć się niepotrzebnego złomu i pomóc strażakom. Nigdzie nie trzeba się udawać, ani wywozić złomu, który zalega na naszych podwórkach, w piwnicach i garażach. Wystarczy zadzwonić do strażaków i umówić się na konkretną godzinę, a sami do nas przyjadą.

Zbiórka prowadzona będzie w kolejne soboty października - 10, 17 oraz 24. Jeśli ktoś ma złom, który chętnie odda na zbiórkę, wystarczy zadzwonić do OSP Myszków, by ustalić godzinę. Strażacy przyjadą i sami odbiorą sprzęty. Pieniądze ze zbiórki przyczynią się do rozwoju tutejszej jednostki OSP. Aby zgłosić się do zbiórki, można zadzwonić pod jeden z trzech numerów telefonu: 882-409-365, 782-528-456 lub 505-121-435. (es)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe