Marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki w Siewierzu

  • 08.07.2020, 19:27
Marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki w Siewierzu

Podziel się:

Oceń:

W czwartek 9 lipca Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Tomasz Grodzki weźmie udział w spotkaniu podsumowującym 30 -lecie funkcjonowania senatu i samorządu terytorialnego w Polsce. Spotkanie o 10:30 rozpocznie się o w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Siewierzu przy ul. Juliusza Słowackiego 2a. Briering prasowy na Zamku Biskupim o 11:20.

Spotkanie organizują Senatorowie RP Joanna Sekuła i Beata Małecka-Libera. . Partnerem wydarzenia jest burmistrz MiG Siewierz Zdzisław Banaś.

Jak dowiadujemy się ze szczegółowego programu spotkania Marszałek Senatu będzie w Siewierzu już dzisiaj 8 lipca, zanocuje w Hotelu Natura Residence Business&Spa w Siewierzu późnym wieczorem. 9 lipca zapowiadane rozmowy z samorządowcami i mieszkańcami. Dalszy plan wizyty marszałka Grodzkiego w regionie to wyjazd do Bielska-Białej gdzie późnym popołudniem odbędzie się podobne spotkanie, tyle że z udziałem senator A. Gorgoń-Kumor. Jeszcze tego samego dnia Marszałek Senatu spotka się z mieszkańcami Żywca, więc widać, że plan dnia jest napięty. Dzień ma się zakończyć uroczystą kolacją w Hotelu Qubus w Bielsku-Białej.

Relację w wizyty Marszałka Senatu w Siewierzu opublikujemy 9 lipca.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe