Laweta z Dudą nieźle wyjechała!

  • 26.06.2020, 19:02 (aktualizacja 22.02.2021, 13:01)
  • red
video-2020-06-26-14-32-20.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na szczęście nikt nie zginął. To nagranie krąży w sieci. Laweta reklamująca kandydata na prezydenta Andrzeja Dudę wyjechała na ruchliwą drogę. Nagrał to kierowca przed którym przeleciała reklama z podobizną obecnego prezydenta.

Nie wiemy gdzie zostało wykonane nagranie. Pojawiło się na FB. W Gazecie Myszkowskiej temat lawet wyjeżdżających samodzielnie na jezdnię, przewracających się na sąsiednie samochody ćwiczyliśmy dokładnie przy okazji wyborów na burmistrza Myszkowa. Czytelnicy na pewno pamiętają takie same problemy z lawetami promującymi kandydatkę na burmistrza Myszkowa z PiS Urszulę Bauer. Kto chce sobie z Czytelników te artykuły przypomnieć, wystarczy w w wyszukiwarce naszej strony wpisać „Bauer”. Wyskoczy lista wielu ciekawych tematów. W kilku zdaniach przypomnimy: laweta z podobizną Urszuli Bauer wyjechała na ulicę Kard. S. Wyszyńskiego, zatrzymując się na znaku drogowym. Na parkingu przy gazowni laweta przewróciła się na sąsiedni samochód. Nawet latarnia nie wytrzymała i zwaliła się razem z Urszulą Bauer na wiadukcie. W naszej redakcji wielokrotnie wskazywaliśmy, że lawety z reklamami, nie tylko wyborczymi zwykle stoją nielegalnie, zagrażają bezpieczeństwu. Potwierdzała to historia z Urszulą Bauer, teraz z Andrzejem Dudą.

red

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 27.06.2020, 23:45
To "wspaniały" wiadukt w Myszkowie.

Pozostałe