PORAJSKI KOSZMAR DROGOWY

  • 08.05.2020, 14:59
  • Edyta Superson
PORAJSKI KOSZMAR DROGOWY
(Poraj) W Poraju ruszają kolejne prace drogowe. Kierowcy, którzy przez ostatnie kilka tygodni jeździli do Poraja przez Lgotę Mokrzesz, Kuźnicę Folwark, Kuźnicę Starą i Jastrząb muszą przygotować się na kolejny objazd. Remontowana będzie bowiem ul. Jastrzębska i most nad Wartą. Żeby było „śmieszniej”, wytyczony objazd prowadzi nas prosto ku ulicom 3 Maja i Piłsudskiego (droga na Osiny), gdzie też są prowadzone prace drogowe.

Od poniedziałku (27 kwietnia) wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu na ul. Jastrzębskiej w Poraju. Zakończenie prac zaplanowano dopiero na listopad. Prace drogowe obejmą odcinek o długości 950 metrów i sięgać będą od ulicy Jasnej w kierunku Jastrzębia. W ramach rozpoczynających się prac przebudowany ma zostać most nad Wartą. Wykonawcą prac jest PUH „DOMAX”.

Wyznaczony objazd – patrząc od strony Jastrzębia – prowadzi ulicami Wojska Polskiego i Mickiewicza do ulicy Nadrzecznej. Dalej dojedziemy do ulicy 3 Maja. Ulicami 3 Maja i Piłsudskiego dojedziemy do ronda w Poraju.
Warto przypomnieć, że na ul. 3 Maja i Piłsudskiego też są prowadzone roboty drogowe i obowiązuje ruch wahadłowy. To, co od kilku miesięcy dzieje się w Poraju jest prawdziwym koszmarem drogowym. Kierowcy nie powinni liczyć na to, że utrudnienia szybko miną. Prace na ul. Jastrzębskiej trwać mają do listopada. Ci, którzy nie muszą dostać się do Poraja chyba zaczną go omijać szerokim łukiem. 

Edyta Superson

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe