NABÓR DO PRZEDSZKOLI W PORAJU DO 31 MARCA

  • 30.03.2020, 20:50
  • red
W związku z pandemią koronawirusa zamknięto przedszkola. Co z trwającą rekrutacją? Harmonogram nie ulega zmianie. Termin to 31 marca. Ale zasady rekrutacji zostały dopasowane do obecnych warunków.

We wszystkich placówkach Gminy Poraj obowiązują te same zasady naboru. Zarówno do obu przedszkoli i żłobków, jak i oddziałów przedszkolnych. Przedszkole i Żłobek w Poraju:
Jak informuje Małgorzata Pustuł, nauczyciel z Przedszkola: -Rodzice mają możliwość złożenia wniosku drogą e-mailową. Wówczas rodzic podaje nam telefonicznie swojego e-maila, na którego zostaje wysłany czysty wniosek (do przedszkola lub żłobka), po czym na e-mail przedszkola lub żłobka rodzic przesyła wypełniony wniosek. W sekretariacie zostaje on wydrukowany i dołączony do odpowiedniej dokumentacji rekrutacyjnej. Ponadto przy drzwiach wejściowych do budynku przedszkola znajduje się skrzyneczka z czystymi wnioskami o przyjęcie dziecka do przedszkola i żłobka. Rodzic może na miejscu w altance wypełnić wniosek lub zabrać go do wypełnienia w domu. Wypełniony wniosek wrzuca do zamykanej na kluczyk skrzynki na listy, która jest zamontowana na ścianie budynku obok głównego wejścia.
Wnioski można pobierać i składać z zachowaniem powyższych możliwości codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 15.00. Do korespondencji są czynne dwa e-maile: do przedszkola [email protected] oraz do żłobka [email protected] 
Przedszkole i Żłobek w Żarkach Letnisku:
Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola i żłobka należy przesyłać drogą elektroniczną na adres przedszkola [email protected] oraz żłobka: [email protected] 
- W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość dostarczenia wniosku, w zamkniętej kopercie,
do przedszkola/żłobka w godzinach 7-15. Druki można pobrać ze strony internetowej przedszkola - informuje dyrektor Joanna Sawicka.
Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu:
Wnioski do rekrutacji można pobrać ze strony szkoły: spjastrzab.ugporaj.pl, spjastrzab.wixsite.com/spjastrzab, znajdują się w zakładce „Rodzice”.
- Pobrane wnioski można przesłać na adres mailowy szkoły - informuje Jadwiga Kidawa, dyrektor Szkoły. Po niezbędne informacje odnośnie rekrutacji Szkoła odsyła również na oficjalny profil na Facebooku.
Szkoła Podstawowa w Choroniu:
- Dokumenty rekrutacyjne można składać drogą mailową na adres [email protected]  lub na stoliku w budynku szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku - mówi Dorota Mizera, dyrektor Szkoły w Choroniu. 
W Żarkach rekrutacja miała trwać do końca marca, ale przedłużono ją do 15 kwietnia. Skany wypełnionych wniosków należy przesyłać drogą elektroniczną. W Koziegłowach rekrutacja trwa do końca marca, ale można składać wnioski w sekretariacie, który pełni dyżur. 

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe