JULIA TKACZ PRZESZŁA DO KOLEJNEGO ETAPU THE VOICE KIDS!

  • 29.01.2020, 08:20
  • Tomasz
JULIA TKACZ PRZESZŁA DO KOLEJNEGO ETAPU THE VOICE KIDS!
(Myszków) W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o 13-letniej Julii Tkacz z Myszkowa, która bierze udział w telewizyjnym programie The Voice Kids. W zeszłą sobotę na antenie telewizyjnej Dwójki mogliśmy obejrzeć odcinek z udziałem Julki. Był to etap Przesłuchań w Ciemno, podczas których jurorzy wysłuchują występów uczestników i – jeśli spodoba im się to, co usłyszą – zapraszają ich do swoich drużyn i dalszego etapu programu. Wszyscy trzymaliśmy kciuki za Julię. I udało się! Jej głos spodobał się dwóm jurorom, co pozwoliło nastolatce przejść dalej w muzycznym show. Kolejny odcinek programu z udziałem Julii będzie można obejrzeć na antenie telewizyjnej Dwójki w połowie lutego.

(Myszków) W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o 13-letniej Julii Tkacz z Myszkowa, która bierze udział w telewizyjnym programie The Voice Kids. W zeszłą sobotę na antenie telewizyjnej Dwójki mogliśmy obejrzeć odcinek z udziałem Julki. Był to etap Przesłuchań w Ciemno, podczas których jurorzy wysłuchują występów uczestników i – jeśli spodoba im się to, co usłyszą – zapraszają ich do swoich drużyn i dalszego etapu programu. Wszyscy trzymaliśmy kciuki za Julię. I udało się! Jej głos spodobał się dwóm jurorom, co pozwoliło nastolatce przejść dalej w muzycznym show. Kolejny odcinek programu z udziałem Julii będzie można obejrzeć na antenie telewizyjnej Dwójki w połowie lutego.


 

W ubiegłą sobotę wieczorem na kanale TVP2 mogliśmy obejrzeć odcinek The Voice Kids, w którym śledziliśmy losy uczestników, którzy przeszli Precastingi i zakwalifikowali się do Przesłuchań w Ciemno. W zeszłotygodniowym odcinku wystąpiła 13-letnia Julia Tkacz z Myszkowa.


 

Przypomnijmy, że podczas Przesłuchań w Ciemno występów dzieci wysłuchują trenerzy - Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Są odwróceni tyłem do występujących i oceniają ich jedynie na podstawie głosu. Gdy uczestnik podbije serce któregoś z trenerów, wówczas trener wciska guzik przed swoim fotelem i obraca się w kierunku uczestnika. W ten sposób trenerzy zapraszają uczestnika do swojej drużyny. Jeśli odwróci się więcej niż jeden trener, wtedy uczestnik sam wybiera do czyjej drużyny chce dołączyć.


 

Podczas Przesłuchań w Ciemno Julia zaśpiewała piosenkę brytyjskiej wokalistki Duy Lipy pt. „Be The One”. Jako pierwszy, krótko po rozpoczęciu występu Julki, odwrócił się Dawid Kwiatkowski. Na twarzy Julii widać było szczerą radość i euforię. W ostatniej chwili występu młodej myszkowianki czerwony przycisk wcisnęła również Cleo, zapraszając tym samym Julię do swojej drużyny.


 

Myszkowianka zaśpiewała też drugą piosenkę, którą miała przygotowaną – „Co mi Panie dasz” z repertuaru zespołu Bajm. Na scenie zaśpiewała ją razem z Dawidem Kwiatkowskim i Cleo. Trzeba przyznać, że myszkowianka wybrała sobie niełatwy repertuar, a mimo tego wypadła świetnie, udowadniając swoje zdolności wokalne i nieprzeciętny talent. Jurorzy byli pod wrażeniem głosu Julii i nie szczędzili jej pochwał. Przyszedł jednak moment, w którym młoda mieszkanka naszego miasta musiała wybrać, do czyjej drużyny chce dołączyć. Wybrała Cleo.


 

Drużyny trenują z jurorami i biorą udział w kolejnym etapie programu, jakim są Bitwy – uczestnicy z każdej drużyny dzieleni są na duety lub tria i śpiewają te same piosenki. Po ich wysłuchaniu trenerzy decydują, kto zostanie w programie. Po tym etapie w każdej z drużyn pozostaje kilku uczestników. Bitwę z udziałem Julki Tkacz będziemy mogli obejrzeć na antenie TVP2 w sobotę 15 lutego.


 

W czwartym etapie programu – Sing-off – uczestnicy, którzy pozostali w każdej drużynie śpiewają piosenki, które prezentowali podczas Przesłuchań w Ciemno. Trenerzy wybierają w swoich drużynach po 2 uczestników, którzy przechodzą do Finału. W ścisłym finale konkursu do głosu dochodzą widzowie, którzy mogą głosować na wybranych przez siebie uczestników.


 

Program The Voice Kids stał się przepustką do sławy dla zwyciężczyń Eurowizji Junior – Roksany Węgiel i Viki Gabor.


 

Po sobotnim odcinku w Internecie posypały się komentarze mieszkańców Myszkowa, którzy gratulowali 13-letniej Julce. My – oczarowani zdolnościami myszkowianki - również dołączamy się do gratulacji. Zachęcamy do śledzenia kolejnych występów Julii w programie.


 

Bez względu na to, jak potoczą się dalsze losy reprezentantki naszego miasta w muzycznym show, Julia ma szansę na spełnienie swojego muzycznego marzenia i wydanie singla. Już od jutra, tj. od soboty 25 stycznia na stronie The Voice Kids trwać będzie plebiscyt na najsympatyczniejszego uczestnika, w którym nagrodą będzie wydanie singla. Plebiscyt trwać będzie aż do Finału programu. Zachęcamy wszystkich Państwa do głosowania na Julię. Trzymamy kciuki za młodą myszkowiankę. Julio, powodzenia! (es) Foto: Monika Tkacz

Tomasz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe