Wybory Miss Jury i Miss Jury Nastolatek: Aleksandra Czarnecka z Nowej Kuźnicy, Maja Sychowicz z Myszkowa!

  • 28.01.2020, 08:20
  • Tomasz
Wybory Miss Jury i Miss Jury Nastolatek: Aleksandra Czarnecka z Nowej Kuźnicy, Maja Sychowicz z Myszkowa!
(Koziegłowy) Tytuł Miss Jury 2020 podczas finału w Koziegłowach 20 stycznia zdobyła Aleksandra Czarnecka z Nowej Kuźnicy. Ola otrzymała też tytuł Miss Jury Publiczności. Tytuł Miss Jury Nastolatek zdobyła Maja Sychowicz z Myszkowa.

(Koziegłowy) Tytuł Miss Jury 2020 podczas finału w Koziegłowach 20 stycznia zdobyła Aleksandra Czarnecka z Nowej Kuźnicy. Ola otrzymała też tytuł Miss Jury Publiczności. Tytuł Miss Jury Nastolatek zdobyła Maja Sychowicz z Myszkowa.


 

I Wicemiss Jury została Kamila Rumin z Częstochowy, a II Wicemiss Jury zawiercianka Emilia Szycowska. Tytuł I Wicemiss Jury Nastolatek zdobyła Aleksandra Flak z Lgoty Górnej, jednocześnie zdobywczyni tytułu Miss Publiczności, a II Wicemiss Nastolatek Kinga Szatan z Koziegłówek. W konkursie Miss Jury Nastolatek o tytuł najpiękniejszej mieszkanki Jury Krakowsko-Częstochowskiej mogły ubiegać się dziewczęta w wieku 14-18 lat.


 

Finalistki Miss Jury i Miss Jury Nastolatek w maju wezmą udział w finałach Miss Śląska. Łącznie w castingach na terenie Śląska i Zagłębia wzięło udział 400 dziewczyn.


 

W Jury konkursu zasiadali m.in. aktualna Miss Śląska i finalistka Miss Polski Dominika Konarska z Sosnowca, Miss Polski Nastolatek 2019 Magdalena Konarska z Orzesza (obecnie 18-letnia), stylista fryzjer Błażej Adamus, redaktorka portalu modnaczestochowa.pl Ewelina Jurczyńska oraz Redaktor Naczelny Gazety Myszkowskiej Jarosław Mazanek.


 

Co daje udział w takim konkursie? Jest to na pewno przygoda, możliwość poznania ciekawych ludzi, czasem przełamania strachu przed publicznymi występami. Sukces choćby w najniższym szczeblu rywalizacji to oczywiście nagrody. Mówiła o tym dla nas aktualna Miss Polski Nastolatek Magdalena Michalska: -Jako Miss Polski Nastolatek miałam sporo pracy, podróży. Myślę o karierze modelki, więc udział w konkursie, zdobycie tytułu Miss Nastolatek na pewno jest w tym pomocne. Wkrótce jako Miss Nastolatek jadę na konkurs do Tajlandii.


 

W finale Miss Jury 2020 wzięło udział 9 dziewczyn (w nawiasie numery z konkursu): Paulina Gordel z Zawiercia (1), Emilia Szycowska z Zawiercia (2), Roksana Lisiecka z Miedźna (3), Klaudia Biernat Miedźno (4), Aleksandra Czarnecka Nowa Kuźnica (5), Kamila Rumin Częstochowa (6), Dagmara Gawęda Częstochowa (7), Weronika Pikuła Mykanów (8), Dominika Janawa (9).


 

W finale Miss Jury Nastolatek 2020 wzięły udział: Klaudia Magiera z Przybynowa (1) z wiernym fanklubem trzymającym baner „MAGIERKA”!, Wiktoria Paliga z Cynkowa (2), Estera Strąk Biskupie (3), Nikola Nowak Wojsławice (4), Maja Sychowicz Myszków (5), Aleksandra Flak z Lgoty Górnej (6), Kinga Szatan z Koziegłówek (7), Aleksandra Musialik Koziegłówki (8), Laura Pawlik Zawiercie (9).


 

Choreografię konkursu Miss Jury opracowała Renata Garleja, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach. Artystyczną oprawę finału zapewniły też skrzypaczka i piosenkarka, ledwie 13-letnia Amelia Cierpiał z Częstochowy. O młodej artystce zapewne jeszcze nie raz usłyszymy. Koncert dała też Lidia Kopania. (JotM) zdjęcia: Dariusz Machura FOTOGRAFIA

Tomasz

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe