Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 28 marca 2026 07:16
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

SKRADZIONYM AUTEM PROSTO W LATARNIĘ

(Myszków) Myszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł samochód, a później wjechał nim w przydrożną latarnię. Po wszystkim 21-letni mieszkaniec Myszkowa porzucił skradziony pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia. Młody mężczyzna bardzo szybko został zatrzymany i już usłyszał zarzuty. Za popełniony czyn grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.
Podziel się
Oceń

(Myszków) Myszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł samochód, a później wjechał nim w przydrożną latarnię. Po wszystkim 21-letni mieszkaniec Myszkowa porzucił skradziony pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia. Młody mężczyzna bardzo szybko został zatrzymany i już usłyszał zarzuty. Za popełniony czyn grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.


 

Mundurowi z Myszkowa otrzymali informację, że na ulicy Pułaskiego kierujący daewoo lanos wjechał w przydrożną latarnię, po czym porzucił samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. Co więcej policjanci ustalili, że samochód został wcześniej skradziony z parkingu przy ulicy Plac Dworcowy.


 

- Kryminalni dowiedzieli się, że sprawca zabrał z jednego z lokali gastronomicznych w Myszkowie telefon komórkowy, gotówkę oraz kluczyki do daewoo, który był zaparkowany tuż przy lokalu. Mężczyzna wsiadł za kierownicę i odjechał. Kilka ulic dalej uderzył w przydrożną latarnię, po czym zostawił uszkodzone auto i pieszo oddalił się z miejsca kolizji – informuje asp. sztab. Barbara Poznańska Oficer Prasowy KPP w Myszkowie.


 

Pracujący nad sprawą policjanci bardzo szybko zatrzymali 21-letniego mieszkańca Myszkowa, którego dodatkowo, jak się okazało, obowiązywał również zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Materiał dowodowy zgromadzony przez mundurowych pozwolił postawić młodemu mężczyźnie zarzutów kradzieży oraz kierowania samochodem mimo zakazu. 21-letni myszkowianin przyznał się do winy. O jego przyszłości zdecyduje teraz prokurator i sąd. Policjantom udało się odzyskać również skradziony telefon komórkowy. (AB) Foto: KPP Myszków w Myszkowie


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaRentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Zabrakło jednej istotnej informacji. Sądził paleo czy neosędzia bo taki cyrk ostatnio bardzo modny w tzw. wymiarze sprawiedliwości.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:29Źródło komentarza: 20 LAT WIĘZIENIA ZA ZABÓJSTWO KSIĘDZA W KŁOBUCKU. PROKURATOR CHCIAŁ DOŻYWOCIAAutor komentarza: rozumnaTreść komentarza: Nie można posądzać kogoś jak nie ma dowodów w sprawie. A może dzieci sobie zmyśliły i teraz niewinna osoba ma spierniczone życieData dodania komentarza: 27.03.2026, 13:24Źródło komentarza: ORGANISTA ZATRZYMANY NA WNIOSEK PROKURATURY!Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Mam nadzieje ze taki nakaz wymiany ogrzewania jest równoznaczny ze sfinansowaniem tej operacji przez władze. Jak ktoś ma głodową emeryturę (a takich jest większość) to już widzę jak pędzi po kredyt by być trendy. Najpierw godne dochody a potem nakazy i zakazy!Data dodania komentarza: 27.03.2026, 09:02Źródło komentarza: 24 mieszkańców kontra 12 kopciuchów. Jeśli postępowania potwierdzą naruszenie przepisów uchwały antysmogowej, właściciele będe musieli wymienić pieceAutor komentarza: JosefTreść komentarza: Najwyraźniej od nowości Bojlery trzymane na chłodno dla oszczędności. Pewnie nikt i nigdy nie ogrzał je powyżej 80 st. Jestem też pewien że ta bakteria to masowa w Myszkowie plaga. A wszystko z biedy jaką wyhodował nierozumny i źle pojęty ekologizm . No jest to też dowód , że nikt w tym szpitalu nie czytał instrukcji do bojlera. Odnoszę również wrażenie, że wasza Redakcja TEŻ. JEJ NIE ZNA , przynajmniej tekst artykułu to jasno udowadnia. Z Bogiem.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 07:38Źródło komentarza: Legionella w wodzie pitnej. Pół szpitala natychmiast zamknięteAutor komentarza: plmTreść komentarza: Tylko dlaczego tak późno go zatrzymano ? Czy po ujawnieniu jego czynów były następne ofiary? No ilu jeszcze takich ... grasuje w naszym mieście i powiecie? O ilu takich sprawach wciąż wszyscy milczą? I kto i dlaczego ich wciąż chroni? Czyżby i u nas jakieś siły organizowały taką swoistą aferę podkarpacką? To są pytania które o dziwo nikt nie stawia. No dlaczego tak jest?Data dodania komentarza: 27.03.2026, 01:26Źródło komentarza: ORGANISTA ZATRZYMANY NA WNIOSEK PROKURATURY!Autor komentarza: 1234Treść komentarza: GM TO TEŻ JEST WASZ WIEKOPOMNY SUKCES! : https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-chce-po-prostu-odejsc-25-latka-z-hiszpanii-poddala-sie-eutan,nId,23319274 . JESZCZE RAZ GRATULUJE ZLEWACZAŁEJ DO CNA GM I HISZPANI.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 00:35Źródło komentarza: ORGANISTA ZATRZYMANY NA WNIOSEK PROKURATURY!
Reklama
Reklama
Reklama