Drogowcy fundują bezdomnym nocleg

  • 22.07.2013, 14:48
  • MyszPress
(Myszków) O adaptację wiaty, okalającej filar wiaduktu ustawionej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich zadbali bezdomni. Od ponad tygodnia pod osypującym się wiaduktem śpią i piją alkohol.      

(Myszków) O adaptację wiaty, okalającej filar wiaduktu ustawionej przez Zarząd Dróg Wojewódzkich zadbali bezdomni. Od ponad tygodnia pod osypującym się wiaduktem śpią i piją alkohol.

 

Po tym jak 24 maja przed spacerującymi ulicą Słowackiego kobietami upadł spory kawałek wiaduktu, Zarząd Dróg Wojewódzkich osłonił filar wiaduktu wiatą, a przechodniom poszerzył chodnik. Choć proponowaliśmy ZDW podwieszenie pod osypującą się częścią wiaduktu siatki, z naszego pomysłu nie skorzystali. Nie wiadomo w jakim celu postawili wiatę, okalającą filar. Trudno nam powiedzieć przed czym i kogo miała ona chronić, skoro część mostu, która się osypuje jest nieosłonięta. Okazuje się, że rozwiązanie znaleźli bezdomni. Wiata przydała się im jako noclegownia, chroni przed wiatrem, deszczem, w spokoju można się przespać i napić. Choć nikogo w wiacie nie zastaliśmy, to znaleźliśmy kołdrę, poduszkę, skórzaną kurtkę i pusta, butelkę po wódce. Przez ponad tydzień żadne służby nie zauważyły nowej „noclegowni” mimo walającego się po ulicy pierza z kołdry. (kk)

 

 

MyszPress

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe