Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 15 grudnia 2025 22:57
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Rozgrywki szkół średnich

W środę (30 listopada) w hali LO w Myszkowie odbył się Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym. Impreza zorganizowana została w ramach cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych - Licealiada 2008/2009. Zwyciężyły teamy chłopców i dziewcząt z myszkowskiego liceum.
Podziel się
Oceń

W środę (30 listopada) w hali LO w Myszkowie odbył się Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym. Impreza zorganizowana została w ramach cyklu współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych - Licealiada 2008/2009. Zwyciężyły teamy chłopców i dziewcząt z myszkowskiego liceum.

 

Nagrody w turnieju dla szkół średnich ufundowało Starostwo Powiatowe. W kategorii zarówno dziewcząt, jak i chłopców najlepszy okazał się myszkowski ogólniak. Uroczystej dekoracji triumfatorów dokonali: starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras oraz członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski. Organizatorem Mistrzostw byli: Liceum Ogólnokształcące w Myszkowie, Uczniowski Klub Sportowy Maraton i nauczyciele wychowania fizycznego Iwona i Adam Starostkowie. Nasze LO okazało się mało gościnne. Główne nagrody trafiły do rąk podopiecznych państwa Starostków. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

 

Klasyfikacja drużynowa:

1 m. LO Myszków

2 m. ZS Żarki

3 m. LO - MARATON

4 m. ZS nr 2

5 m. LO Koziegłowy

6 m. ZS nr 1

7 m. ZDZ Żarki

 

WYNIKI INDYWIDUALNE  DZIEWCZĄT:

1 m. Budek Patrycja LO Myszków

2 m. Nowakowska Wioleta ZS nr 2

3 m. Tylkowska  Mariola  LO Myszków

4 m. Rosikoń Małgorzata ZS Żarki

5 /6 m. Gradzik Malwina LO Myszków

5/6 m. Szczepankiewicz Katarzyna ZS Żarki

 

WYNIKI INDYWIDUALNE  CHŁOPCÓW:

1 m. Rosikoń Tomasz  ZDZ Żarki

2 m. Cygan Mateusz  LO Myszków

3 m. Duda Bartłomiej  LO Myszków

4 m. Szczepanek Łukasz  ZS Żarki

5/6 m. Kozak LO Koziegłowy

5/6 m. Ludwik  LO Koziegłowy

(RUC)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Co pan taki napalony, jak "szczerbaty na suchary"? Napiszemy, jak będziemy chcieli. My jesteśmy dziennikarze starej daty, piszemy spokojnie, refleksyjnie, rzeczowo. Jak chce pan szybko i bez sensu, to proszę sobie na FB poużywaćData dodania komentarza: 13.12.2025, 15:41Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ZłyTreść komentarza: OD 35 LAT WAŁ WAŁEM SZPITAL POPYCHA. GDZIE PROKURATURA?? NI MA? NI MA??? CHOCIAŻ KILKU STAROSTÓW DOSTAŁO WYROKI SKAZUJĄCE. ALE ZA INNE WAŁY.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:17Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: GorolTreść komentarza: Biedne są tylko dzieci. I drzewa.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:13Źródło komentarza: Kolejne „drzewka dla dziecka” w naszym mieścieAutor komentarza: GorolTreść komentarza: No jak to??? 11 grudnia o 17.00 w MDK kopalniani pupile Redakcyjni zorganizowali wraz z równie pro polską KNFABULACJĄ pro-polską imprezkę kopalnianą, a Redakcja na ten temat ani mru-mru?? No co jest??? Co Redakcję tak zamurowało???Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:11Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ☺️Treść komentarza: Powstanie kopalnia to i na szpital będzie 👍Data dodania komentarza: 12.12.2025, 14:51Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: AnkaTreść komentarza: Dokładnie mamy tragiczne powietrze i nikomu to nie przeszkadza !!!!😡Data dodania komentarza: 11.12.2025, 21:47Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 roku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama