Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 21 marca 2026 11:27
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Potyczka Oldboyów

Oldboye MKS Myszków – Oldboye Zieloni Żarki – 6:4   W miniony weekend oldboye z Myszkowa podejmowali reprezentantów Żarek. Towarzyskie derby rozegrane zostały w przyjaznej atmosferze, a lepsi okazali się niebiesko biali.
Podziel się
Oceń

Oldboye MKS Myszków – Oldboye Zieloni Żarki – 6:4

 

W miniony weekend oldboye z Myszkowa podejmowali reprezentantów Żarek. Towarzyskie derby rozegrane zostały w przyjaznej atmosferze, a lepsi okazali się niebiesko biali.

 

W sobotę (21 listopada) na naszym stadionie miejskim odbył się mecz odbojów pomiędzy MKS Myszków a LKS-em Zieloni Żarki. O dwa trafienia lepsi okazali się gospodarze. Na listę strzelców w ekipie Oldboyów niebiesko białych wpisali się Jarosław Trepka, Piotr Wysocki, Marek Fajer, Ireneusz Madej, Marek Kaczmarczyk i Bogusław Bochenek. Po dwa gole dla żarczan zdobyli Bogusław Kot i Aleksander Borkowski. Obie ekipy otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

 

MKS Myszków reprezentowali: Andrzej Majuch, Marek Fajer, Ireneusz Madej, Jarosław Trepka, Piotr Wysocki, Marek Kaczmarczyk, Krzysztof Nowak, Bogusław Bochenek.

Zieloni Żarki: Michał Lamch, Jerzy Lamch, Henryk Węglowski, Waldemar Podlejski, Jakub Grabowski, Bogusław Kot, Leopold Borkowski, Aleksander Borkowski. (RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Brudna, śmierdząca Jura zapraszamy !Treść komentarza: Większość mieszkańców Jury kocha swój smog . I nie przeszkadza im, że truje. 😂 brud też nie przeszkadza :(Data dodania komentarza: 15.03.2026, 10:43Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Brać się za miotłyTreść komentarza: Jaki przykład dajemy młodym ludziom! Czego ich uczymy, że brud na ulicach to nie problem. Czy nasze gminy naprawę są takie biedne, że nie mają na miotły? Wstyd rządzący wstyd. A zimą jak nie ma śniegu to nie można na bieżąco sprzątać? Zresztą od kilku tygodniu już śniegu nie ma to na co czekać!!!!😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:51Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Tylko człowiek zatruwa swoje jedzenie (pestycydy) i mając teraz wiedzę i inne możliwości ogrzewania naszych domów zatruwa powietrze (smog, który m.in. Związek benzo[a]piren – substancję rakotwórczą) i dziwimy się, że chorujemy. Będziemy chorować niestety to przykre ale sami to sobie robimy. Zgadzamy się jako społeczeństwo na smog i na pestycydy i antybiotyki w mięsie.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:45Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Smog zabijaTreść komentarza: SROZE zabija 😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:38Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Lewicowiec (nie lewak)Treść komentarza: JESTEM ZDZIWIONY...???!!!! Jako LEWACKA gazeta powinniście się raczej zając moralnością np. takiego Matyjaszczyka i jego lewacką częstochowską ośmiornicą (bo CBS lub ABW już kilku zatrzymało). Przecież was, tak oddanych lewackich ateistów, powinno walić co wyprawiają miedzy sobą katolicy. Dla was jest to całkowicie obce i niezrozumiałe. towarzystwo.Data dodania komentarza: 10.03.2026, 19:35Źródło komentarza: BISKUP SIEDLECKI STANOWCZO ODRADZA WIERNYM UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH ZE SUSPENDOWANYM KS. GALUSEM ZE WSPÓLNOTY W CZATACHOWIE. KS. GALUS ODPOWIADA BISKUPOWIAutor komentarza: RowerzystaTreść komentarza: Niestety w naszej okolicy więcej SROZE niż OZE. SROZE dusi, śmierdzi i oddychać nie ma czym 😤Data dodania komentarza: 10.03.2026, 13:47Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?
Reklama
Reklama
Reklama