Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 11 maja 2025 20:16
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

PODZIAŁ PUNKÓW NA POCZĄTEK ROZGRYWEK

(Pilica) W sobotę 19 sierpnia drużyny z krakowskiej ligi okręgowej gr. 1 rozpoczęli sezon 2023/2024. W niej powiat zawierciański reprezentuje Piliczanki Pilica, która w wyjazdowy mecz zremisowali z LKS-em Niedźwiedź 2:2.
Podziel się
Oceń

W sobotę 19 sierpnia drużyny z krakowskiej ligi okręgowej gr. 1 rozpoczęły sezon 2023/2024. W niej powiat zawierciański reprezentuje Piliczanki Pilica, która w wyjazdowy mecz zremisowała z LKS-em Niedźwiedź 2:2. Do przerwy był remis 1:1 po bramce w 25 minucie Sławomira Gałkowskiego z LKS-u oraz golu Diego Armando Zamora Mina w 39 minucie. W drugiej połowie ponownie dla gospodarzy strzelił Sławomir Gałkowski, który pokonał bramkarza Piliczanki w 68 minucie. Jeden punkt dla Pilicy uratował w 71 minucie Camilo Moscarella Arregoces doprowadzając do remisu.

W ostatnią sobotę sierpnia piłkarze Piliczanki Pilica rozegrają mecz przed własna publicznością z Proszowianką Proszowice. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 18:00.

***

LKS Niedźwiedź - Piliczanka Pilica 2:2 (1:1)

Bramki: Sławomir Gałkowski (25', 68') - Diego Armando Zamora Mina (39'), Camilo Moscarella Arregoces (71').

Żółte kartki: Michał Styczeń, Kamil Galicki - Damian Wędzony.

Czerwona kartka: Norbert Słowikowski (Piliczanka Pilica).

Składy:

LKS Niedźwiedź: Dominik Nowak - Krystian Raś (85' Mateusz Jatczak), Piotr Rojek, Mateusz Sokół, Patryk Strona (55' Marek Zagrodzki), Michał Styczeń, Kamil Grzyb, Wojciech Jelonkiewicz, Jan Marek (60' Krzysztof Baranik), Kamil Galicki, Sławomir Gałkowski. Trener: Robert Stanula.

Piliczanka Pilica: Krystian Krzywdziński - Karol Kucharski, Bartłomiej Janicki, Camilo Moscarella Arregoces, Bartosz Paczos, Piotr Szych, Damian Wędzony, Diego Armando Zamora Mina, Konrad Bilnik, Kacper Gajewski, Karol Jajkiewicz. Trener: Daniel Tomczyk.

Wyniki spotkań pierwszej kolejki krakowskiej ligi okręgowej gr.1:

Przebój Wolbrom - Słomniczanka Słomniki 4:0

LKS Niedźwiedź - Piliczanka Pilica 2:2

Proszowianka Proszowice - Świt Krzeszowice 0:3

Bolesław Bukowno - LKS Skała 2004 2:0

Laskowianka Laski - Promień Przeginia 2:2

Przemsza Klucze - Orzeł Bębło 5:0

Zieleńczanka Zielonki - Legion Bydlin 2:2

Aktualna tabela w krakowskiej ligi okręgowej gr. 1:

1. Przemsza Klucze 1 - 3 - 5:0

2. Przebój Wolbrom 1 - 3 - 4:0

3. Świt Krzeszowice 1 - 3 - 3:0

4. Bolesław Bukowno 1 - 3 - 2:0

5. LKS Niedźwiedź 1 - 1 - 2:2

6. Laskowianka Laski 1 - 1 - 2:2

7. Zieleńczanka Zielonki 1 - 1 - 2:2

8. Legion Bydlin 1 - 1 - 2:2

9. Promień Przeginia 1 - 1 - 2:2

10. Piliczanka Pilica 1 - 1 - 2:2

11. LKS Skała 2004 1 - 0 - 0:2

12. Proszowianka Proszowice 1 - 0 - 0:3

13. Piast Wołowice 1 - 0 - 0:4

14. Orzeł Bębło 1 0 - 0 - 0:5

Zestawy par drugiej kolejki krakowskiej ligi okręgowej gr.1:

Piast Wołowice - Legion Bydlin 

Orzeł Bębło - Zieleńczanka Zielonki 

Promień Przeginia - Przemsza Klucze 

LKS Skała 2004 - Laskowianka Laski 

Świt Krzeszowice - Bolesław Bukowno 

Piliczanka Pilica - Proszowianka Proszowice (26 sierpnia, godzina 18:00)

Przebój Wolbrom - LKS Niedźwiedź (tu)

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: UlaTreść komentarza: Mocny film !Data dodania komentarza: 8.05.2025, 18:30Źródło komentarza: Mocna akcja profrekwencyjna. Kobiety powinny koniecznie to obejrzeć!Autor komentarza: BasiaTreść komentarza: 👏👏👏 nie dla prawicy nie dla konfederacjiData dodania komentarza: 8.05.2025, 18:29Źródło komentarza: Mocna akcja profrekwencyjna. Kobiety powinny koniecznie to obejrzeć!Autor komentarza: Zakręcony na punkcie motocykliTreść komentarza: Motocykl to coś więcej niż maszyna to sposób na życie. A taki motocykl to marzenie wielu😍Bezpiecznej jazdy koledzy w nowym sezonie 🏍️ do zobaczenia na drodzeData dodania komentarza: 7.05.2025, 18:43Źródło komentarza: INDIAN CHALLENGER- NIE DA SIĘ PRZEJŚĆ OBOJĘTNIEAutor komentarza: SławekTreść komentarza: To musi być przyjemność jeździć taką piękną bestią 🏍️Data dodania komentarza: 7.05.2025, 18:37Źródło komentarza: INDIAN CHALLENGER- NIE DA SIĘ PRZEJŚĆ OBOJĘTNIEAutor komentarza: KazimierzTreść komentarza: Gmina powinna stać na straży ochrony przyrody w swojej okolicy 😡 to niech się biorą do roboty i chronią ! Nie jeżdżą tam ? Nie widzą co się dzieje ?!!!!😡Data dodania komentarza: 5.05.2025, 16:03Źródło komentarza: ZASYPAŁ JUŻ 90% ŁĘGÓW NAD WARTĄ! OD PÓŁTORA ROKU NIE WIDAĆ REAKCJI URZĘDÓW. A OD WIELU TYGODNI NA ŁĘGI WŁAŚCICIEL PRZYJMUJE ODPADY Z BUDOWY DK91Autor komentarza: JanuszTreść komentarza: Rafał to Rafał. Podobny jest też taki "zdolny" w Warszawie.Data dodania komentarza: 3.05.2025, 20:37Źródło komentarza: ZASYPAŁ JUŻ 90% ŁĘGÓW NAD WARTĄ! OD PÓŁTORA ROKU NIE WIDAĆ REAKCJI URZĘDÓW. A OD WIELU TYGODNI NA ŁĘGI WŁAŚCICIEL PRZYJMUJE ODPADY Z BUDOWY DK91
Reklama
Reklama
Reklama