Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 8 kwietnia 2026 23:14
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

LODÓWKA NA ŚRODKU ŚCIEŻKI ROWEROWEJ!

Co najmniej od czwartku wieczorem 13 lipca na środku ścieżki rowerowej w stronę Poraja z Nowej Wsi, kilkaset metrów od ronda stoi... lodówka. Dzień później lodówka jak stała, tak stoi stwarzając realne niebezpieczeństwo.
Podziel się
Oceń

Nie ma dowodu kto postawił dużą, dwudrzwiową lodówkę na środku ścieżki pieszo-rowerowej po lewej stronie jadąc od ronda drogą wojewódzką w kierunku Poraja. Duża lodówka, biała, więc, ale jak ktoś jadąc rowerem się zagapi, niewątpliwie może wpaść do zamrażalnika. Bo kto się spodziewa lodówki na ścieżce rowerowej?

Ta niebezpieczna sytuacja trwa już co najmniej dobę i żadna ze służb nie uznała za stosowne usunąć lodówkę, którą ktoś bezmyślnie postawił na ścieżce. A jak podmuch ciężarówki przewróci lodówkę? Wystawianie elektrośmieci w ten sposób na drogę publiczną może być bardzo niebezpieczne.

Gdy zatrzymaliśmy się zrobić zdjęcie, akurat przejeżdżał ścieżką rowerzysta na kolarce. Udało mu się lodówkę ominąć.

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: nmkTreść komentarza: TAAK... Z PEWNOŚCIĄ....??? https://wydarzenia.interia.pl/zachodniopomorskie/news-koalicja-odcina-sie-od-slow-bylej-radnej-ko-po-jej-wpisie-w,nId,23323743Data dodania komentarza: 7.04.2026, 01:19Źródło komentarza: MYSZKÓW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA, W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIA J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Niestety, wszystko wskazuje na to, że pamiątkowy krzyż, pod którym modlił się Papież Jan Paweł II podpalili Katolicy. Za blisko znicze ustawiliData dodania komentarza: 4.04.2026, 17:08Źródło komentarza: MYSZKÓW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA, W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIAAutor komentarza: nmkTreść komentarza: Pożar krzyża przed kościołem w Warszawie: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pozar-krzyza-przed-kosciolem-w-warszawie-akcja-strazy-pozarnej-wideo/11rh7mk , https://www.youtube.com/shorts/hrdNkkHXxxo No cóż - Nie ma przypadków są tylko znakiData dodania komentarza: 3.04.2026, 23:02Źródło komentarza: MYSZKÓW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA, W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIAAutor komentarza: JajcarzTreść komentarza: ALE JAJA ! I T0 WSZYSTKO W LEWACKIEJ JAWNIE ANTYKATOLICKIEJ GAZETCE!!! JAJA NAD JAJAMI. BUCHA! CHA! CHA! JAJA NAD JAJAMI !!!!Data dodania komentarza: 3.04.2026, 22:42Źródło komentarza: MYSZKÓW. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA, W PARAFII ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA. ZDJĘCIAAutor komentarza: DabTreść komentarza: CAŁY MYSZKÓW TO JEDEN ROZKOPANY I DZIURAWY GNÓJ, SMRÓD I BRUD !!!A przecież w Myszkowie rządzi od 12 lat lewactwo...? Dziwne co??? chłe! chłe! chłe!!!!Data dodania komentarza: 2.04.2026, 15:30Źródło komentarza: WIELKANOC POWIAT JEDNAK OFERUJE NAM W BRUDZIEAutor komentarza: RenataTreść komentarza: Jedynie 20 lat za takie BESTIALSTWO ??? SKANDALICZNY WYROK!Data dodania komentarza: 31.03.2026, 16:44Źródło komentarza: 20 LAT WIĘZIENIA ZA ZABÓJSTWO KSIĘDZA W KŁOBUCKU. PROKURATOR CHCIAŁ DOŻYWOCIA
Reklama
Reklama
Reklama Biuro Podróży MAXIM Travel