Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 21 czerwca 2026 22:46
Przeczytaj!
Reklama
Reklama 2
Reklama

ATEMI I SHOGUN NA LIDZE

7 listopada rozegrano w Mysłowicach kolejne zawody zaliczane do ligi dzieci i młodzieży w ju-jitsu. W imprezie wystartowali przedstawiciele wschodnich sztuk walki z naszego regionu – kluby ATEMI Myszków i SHOGUN Żarki Letnisko.
Podziel się
Oceń

7 listopada rozegrano w Mysłowicach kolejne zawody zaliczane do ligi dzieci i młodzieży w ju-jitsu. W imprezie wystartowali przedstawiciele wschodnich sztuk walki z naszego regionu – kluby ATEMI Myszków i SHOGUN Żarki Letnisko.

 

Kluby z Myszkowa i Żarek Letniska na co dzień ze sobą współpracują. Zawodnicy często ze sobą sparują, co potem przekłada się na coraz lepsze wyniki i przygotowanie do zawodów.

Raczkująca sekcja ATEMI Myszków osiąga coraz lepsze wyniki i z każdym kolejnym startem  nabiera cennego doświadczenia. Tym razem wśród podopiecznych trenera Sławomira Telesza najlepiej zaprezentował się Karol Ćwik, który zajął trzecie miejsce. Na czwartych pozycjach sklasyfikowano Krzysztofa Kromera i Kamila Kosa a na piątych lokatach uplasowali się Maciej Szafrański oraz Wiktor Furman. Dodać tutaj jednak należy, że Szafrański ju-jitsu trenuje dopiero dwa miesiące – do tej pory uprawiał taekwondo a Furman został wycofany we wczesnej fazie turnieju z powodu urazu ręki.

Kolejny udany start odnotował także Shogun Żarki Letnisko. Daniel Jaroszkowski okazał się niepokonany. Michał Marchewka i Paweł Torbus wystąpili w finałach swoich kategorii jednak musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Kamil Torbus zajął natomiast trzecią lokatę.

PASS

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama