Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 29 października 2025 23:32
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Inwestuj w PIŃCZYCACH!

Kółko Rolnicze w Pińczycach ma ponad 4,4 hektara gruntów blisko Drogi Krajowej nr 91 (dawnej DK1) nadających się na działalność przemysłową, magazynową, bazy transportowe. Zaletą terenów jest uregulowany stan prawny, możliwość zakupu działek "od ręki".
Inwestuj w PIŃCZYCACH!
Kółko Rolnicze w Pińczycach szuka inwestora na działki o wielkości 4,4 ha. Blisko trasy krajowej nr 91
Podziel się
Oceń

Obszerną informację na temat terenów przeznaczonych do sprzedaży można znaleźć w załączonej  do tego artykułu "Ofercie inwestycyjnej". Zainteresowani znajdą tam wszystkie niezbędne i podstawowe informacje o działkach inwestycyjnych. Ważne jest, że oprócz działek które dzisiaj są własnością Kółka Rolniczego w Pińczycach, w przypadku inwestorów, których ambicje i potrzeby terenowe byłyby większe,  to Zarząd Kółka Rolniczego zapewnia, iż właściciele działek sąsiednich też są zainteresowani ich sprzedażą. 

Na zdjęciu: KOLOR CZERWONY TEREN BĘDĄCY WŁASNOŚCIĄ KÓŁKA ROLNICZEGO, KOLOR NIEBIESKI CAŁOŚĆ TERENÓW INWESTYCYJNYCH KÓŁKO ROLNICZE PLUS SĄSIEDNIE DZIAŁKI PRZEZNACZONE DO SPRZEDAŻY

Wszelkich informacji udziela Prezes Kółka Rolniczego w Pińczycach Józef Lazar tel. 503 017 815 jozef.lazar59@gmail,com

O planach inwestycyjnych Kółka Rolniczego pisała oficjalnie Gmina Koziegłowy:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KmicicTreść komentarza: Śmiercionośne, zbrodnicze i skorumpowane państwo polskie w tej bulwersującej sprawie, w osobie tej policjantki, pokazało swoje kolejne niszczycielskie oblicze!Data dodania komentarza: 27.10.2025, 15:31Źródło komentarza: POLICJANTKA OSKARŻONA O POBICIE UCZNIA. SPRAWA JUŻ W SĄDZIEAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Brawo nareszcie 👏👏👏👏 wstyd, że dopiero teraz !Data dodania komentarza: 21.10.2025, 14:12Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro! Kaczyński i Tusk za zakazemAutor komentarza: Ot to Polska własnieTreść komentarza: Darłowo. Straż Miejska potrąciła dziecko. 2 latka i babcia w szpitalu! Media lokalne milczą! https://www.youtube.com/watch?v=7s4aYx_TQuIData dodania komentarza: 18.10.2025, 08:23Źródło komentarza: MYSZKÓW. PROKURATURA UMORZYŁA POSTĘPOWANIE W SPRAWIE KASTRACJI PSÓW I KOTÓW W ZESPOLE SZKÓŁAutor komentarza: EmerytkaTreść komentarza: Wiśniewska emeryturkę dzięki unii Europejskiej będzie mieć ładną. Oszczędności też niczego sobie 384.946 euro! Jak tak źle w tej Unii do wraca do pracy w podstawówceData dodania komentarza: 10.10.2025, 08:50Źródło komentarza: STRACH PISU PRZED KOPALNIĄ: „OBY MIESZKAŃCY POWIATU POZOSTALI CIEMNI I BIEDNI”-TO ICH STRATEGIAAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Pani Aneto, czy nadal jest pani w szczęśliwym związku?Data dodania komentarza: 9.10.2025, 04:31Źródło komentarza: ANETA Z DĄBROWNA WYSZŁA ZA TUNEZYJCZYKA. PAŃSTWO POLSKIE CIĄGLE ODMAWIA MU PRZYJAZDUAutor komentarza: KubaTreść komentarza: To się Wiśnia dorobiła a nam malutkim żałuję ale do Obajtka to jej daleko oj daleko 😂😂Data dodania komentarza: 8.10.2025, 21:03Źródło komentarza: STRACH PISU PRZED KOPALNIĄ: „OBY MIESZKAŃCY POWIATU POZOSTALI CIEMNI I BIEDNI”-TO ICH STRATEGIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama