Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 1 sierpnia 2025 14:06
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

KRĘPA POWITAŁA LATO!

(Ogrodzieniec) Jakie miejsce na terenie gminy Ogrodzieniec jest najlepsze do powitania lata? Odpowiedź wydaje się oczywista – to Ogrodzienieckie Karaiby, czyli bardzo popularna wśród mieszkańców Krępa. To właśnie tutaj Stowarzyszenie Zwykłe Retro we współpracy z Zespołem Echo zorganizowały przywitanie lata.
Podziel się
Oceń

Impreza rozpoczęła się o godzinie 17.00 na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego „Krępa”. Organizacją zabawy zajęło się Stowarzyszenie Zwykłe Retro (działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu) we współpracy z Zespołem Echo. Wydarzenie plenerowe dla wszystkich chętnych mieszkańców odbyło się we wtorek, 21 czerwca.

Na uczestników – oprócz wyśmienitej pogody – czekały różnorodne atrakcje, np. pokazy tańca nowoczesnego, warsztaty kulinarne oraz konkursy z nagrodami dla dzieci. Prócz tego można było wybrać się na przejażdżkę melexem. Nie zabrakło oczywiście śpiewu, muzyki i tańca, które wszystkich wprawiły w wyśmienity nastrój, pozwalając do głębi poczuć nadchodzące wakacje.

Impreza odbyła się w ramach projektu „Rozgrzewamy jurajskie serca – cykl działań animacyjno-kulturalnych realizowanych na terenie Gminy Ogrodzieniec”. Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2020.(es) Foto: MGOKiS Ogrodzieniec


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u ZiobryAutor komentarza: TomiTreść komentarza: Gdyby się dało to na pewno włodarze by zatrudnili czarodziejkę aby w moment wyczarowała przebudowę. Ale się nie da. Trudno. Są utrudnienia potem będzie ładnie. W domu jeżeli są remonty też źle się mieszka.Data dodania komentarza: 23.07.2025, 11:36Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: ZawiszaTreść komentarza: To sabotaż terrorystyczny, wiecznie rozkopany Myszków, przejechać się nie da, utrudnia to strasznie życie, Idiotyczna przebudowa! Idioci z władz miasta, dlaczego zlikwidowaliście dworzec autobusowy?Data dodania komentarza: 22.07.2025, 06:25Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: MiTreść komentarza: W powiecie takich niepelnosprytnych rodziców nie brakuje. A to sobie tatusiowie wożą dzieci na motocyklach bez żadnych zabezpieczeń, a to kulig za samochodem. A potem pogrzeb dziecka albo kalectwo na całe życie.Data dodania komentarza: 20.07.2025, 09:11Źródło komentarza: MYSZKÓW. TRAGICZNY WYPADEK JADĄCYCH QUADEM. TRZY OSOBY, W TYM DZIECKO, CIĘŻKO RANNE. ZDJĘCIE
Reklama
Reklama
Reklama