Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 30 marca 2026 12:37
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

LISTOPAD Z MANUS-em

Stowarzyszenie Artystyczne MANUS zaprasza wszystkich sympatyków dobrej muzyki na serię koncertów, które odbędą się w listopadzie w naszym mieście. Imprezy będą odbywały się w Capri, Kukubarze i w La Stazione.
Podziel się
Oceń

Stowarzyszenie Artystyczne MANUS zaprasza wszystkich sympatyków dobrej muzyki na serię koncertów, które odbędą się w listopadzie w naszym mieście. Imprezy będą odbywały się w Capri, Kukubarze i w La Stazione.

 

Listopadowe spotkania z Manus-em rozpoczynamy w poniedziałek (02.11) koncertem Zaduszkowym w Capri. Rozpoczną zespoły działające w MDK w Myszkowie, a gwiazdą wieczoru będzie akustyczny kwartet w programie Spiryt of Stephane Grappelli. Następnego dnia we wtorek (03.11) w restauracji Kukubara wystąpi bluesowy zespół Bueska w składzie: Dawid Sytniowski (wokal, instrumenty klawiszowe), Bartłomiej Chyla (bas), Marcin Jakiesz (gitara), Bartłomiej Jakubczyk (perkusja). W czwartek (05.11) tradycyjnie spotykamy się w La Stazione (każdy pierwszy czwartek miesiąca). Tutaj oprócz muzyki zaprezentowane zostaną prace malarskie dwóch młodych artystek z Myszkowa – Gabrysi Hezner i Karoliny Piwowarczyk. Wystawa połączona zostanie z występem duetu 2times6, który tego dnia wystąpi ze specjalnym gościem. W piątek (06.11) wracamy znów do Capri. Będzie można posłuchać rockowego koncertu grupy Psylocybin: Patryk Kos (wokal), Bartek Woźniczka (perkusja), Piotr Opoka (bas), Krystian Bugaj (gitara), Artur Kondas (gitara). Gwiazdą wieczoru będzie zespół Baza 1L – Andrzej Kwiatkowski, Sylwester Janeczek, Krzysztof Domagała, Paweł Sokołowski i Jerzy Kucharewicz. W Capri w listopadzie odbędzie się również impreza Andrzejkowa. O niej, i o kolejnych planach Manus-a w następnym numerze Gazety Myszkowskiej. (RUC)

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaRentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: SąsiadkaTreść komentarza: Znam tą rodzinę mieszkam niedaleko tej patologi pomimo zgłoszeń powinni dawno ratować zwierzęta mało tego dzieci są tam jeszcze w tej patologi gdzie opieka społeczna na skargi sąsiadów jak córki przyjeżdżają z dziećmi piją i nogi rozkładają na widoku dzieci nikt nie reagujeData dodania komentarza: 27.03.2026, 22:48Źródło komentarza: BIŁ METALOWYM PRĘTEM CIELNĄ KROWĘ. W OBORZE BYŁY WYCIEŃCZONE KROWY, A ZA OBORĄ TRUCHŁA CIELĄT. TO OBOK NASAutor komentarza: KobietaTreść komentarza: Proszę sobie nie drwić z tej dziewczyny, która była w depresji. Kobieta została zgwałcona najpierw przez swojego chłopaka a następnie doszło do zbiorowego gwałtu. Sprawców nie złapano. Po gwałcie zbiorowym załamała się i próbowała popełnić samobójstwo, które doprowadziło do sparaliżowania. Dwa lata walczyła o możliwość eutanazji. Nie jestem zwolenniczką eutanazji ale też nie będę oceniać jej. Nie drwij człowieku.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 20:06Źródło komentarza: ORGANISTA ZATRZYMANY NA WNIOSEK PROKURATURY!Autor komentarza: Smog zabija ludziTreść komentarza: Są dofinansowania i rodzina też może pomóc w finansowaniu starszej osobie z niską emeryturą a nie tylko czekać po spadek. Nawet łatwiej jej będzie obsłużyć nowy piec. Jeżeli starsza osoba jest sama nie ma spadkobierców to co innego. Smog zabija.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 19:48Źródło komentarza: 24 mieszkańców kontra 12 kopciuchów. Jeśli postępowania potwierdzą naruszenie przepisów uchwały antysmogowej, właściciele będe musieli wymienić pieceAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Zabrakło jednej istotnej informacji. Sądził paleo czy neosędzia bo taki cyrk ostatnio bardzo modny w tzw. wymiarze sprawiedliwości.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:29Źródło komentarza: 20 LAT WIĘZIENIA ZA ZABÓJSTWO KSIĘDZA W KŁOBUCKU. PROKURATOR CHCIAŁ DOŻYWOCIAAutor komentarza: rozumnaTreść komentarza: Nie można posądzać kogoś jak nie ma dowodów w sprawie. A może dzieci sobie zmyśliły i teraz niewinna osoba ma spierniczone życieData dodania komentarza: 27.03.2026, 13:24Źródło komentarza: ORGANISTA ZATRZYMANY NA WNIOSEK PROKURATURY!Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Mam nadzieje ze taki nakaz wymiany ogrzewania jest równoznaczny ze sfinansowaniem tej operacji przez władze. Jak ktoś ma głodową emeryturę (a takich jest większość) to już widzę jak pędzi po kredyt by być trendy. Najpierw godne dochody a potem nakazy i zakazy!Data dodania komentarza: 27.03.2026, 09:02Źródło komentarza: 24 mieszkańców kontra 12 kopciuchów. Jeśli postępowania potwierdzą naruszenie przepisów uchwały antysmogowej, właściciele będe musieli wymienić piece
Reklama
Reklama
Reklama