Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 14 czerwca 2026 00:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

GROŹNA KOLIZJA NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ

(gm. Łazy) Mandat w wysokości 1,5 tysiąca złotych i 6 punktów karnych – taka kara spotkała 54-latkę, która spowodowała kolizję na DW 796. W wyniku zdarzenia droga była zablokowana przez kilka godzin. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście nikt nie został zabrany do szpitala.
Podziel się
Oceń

We wtorkowy ranek, 25 stycznia, między Ciągowicami a Wysoką doszło do bardzo groźnie wyglądającej kolizji. W wyniku zdarzenia droga wojewódzka nr 796 była w tym miejscu zablokowana przez ponad 9 godzin.

Jak przekazała zawierciańska Policja, 54-letnia kobieta jadąca mercedesem w kierunku Zawiercia zjechała na lewy pas. Uderzyła w jadącą z przeciwka ciężarówkę. Ta z kolei uderzyła w forda, który jechał za mercedesem.

- Ciągnik z naczepą przewrócił się, całkowicie blokując drogę. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Pomimo poważnie wyglądającej sytuacji, na szczęście nikt nie został zabrany przez służby medyczne do szpitala – relacjonuje zawierciańska Policja.

Droga była zablokowana przez 9 godzin, a na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Kierowcy musieli korzystać z wyznaczonych objazdów. 54-latka, która spowodowała kolizję została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tysiąca złotych oraz 6 punktami karnymi.

- Wiele czynników wpływa na bezpieczną jazdę, dlatego wsiadając za kierownicę, zwracajmy uwagę na panujące warunki atmosferyczne. Śliska nawierzchnia jezdni, ograniczona widoczność, czy zwyczajne roztargnienie za kierownicą mogą doprowadzić do tragedii – przypomina Policja. (es) Foto: KPP Zawiercie


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: zgred Treść komentarza: Najwyraźniej cierpicie na efekt poszczepienny, który rzucił wam się wam na oczy. Po szpricy oby tylko się tylko na tym skończyło. Bo te OSTATNIO masowe turboraki ... PRZERAŻAJĄ. Data dodania komentarza: 31.05.2026, 16:26 Źródło komentarza: Kopciuchy trują nie tylko zimą
Reklama
Reklama
Reklama