Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 26 lipca 2025 12:00
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

WYJĄTKOWY KONCERT W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

(Pińczyce, gm. Koziegłowy) W dniu Objawienia Pańskiego w kościele parafialnym w Pińczycach rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i świąteczne utwory. Zagrała je Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą Wojciecha Pompki. Z młodymi muzykami z Pińczyc wystąpił wokalista Marcin Jajkiewicz.
Podziel się
Oceń

W pińczyckim kościele odbył się wyjątkowy koncert świąteczny. W czwartek, 6 stycznia, czyli w dniu Objawienia Pańskiego, zwanego świętem Trzech Króli, muzycy z Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Pińczycach zagrali koncert w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła. W repertuarze pińczyckich muzyków znalazły się kolędy, ale też utwory z gatunku muzyki popularnej. Orkiestra pod batutą kapelmistrza Wojciecha Pompki z udziałem wokalisty Marcina Jajkiewicza wykonała między innymi „Lulajże Jezuniu”, „Gore Gwiazda Jezusowi”, „White Christmas”, „All I Want For Christmas Is You”, „Dzień jeden w roku” czy też „Maleńka Miłość”.
Koncert zorganizowany został przez księdza Pawła Lamka, proboszcza Parafii pw. św. Michała Archanioła w Pińczycach. Partnerami świąteczno-muzycznego wydarzenia była Szkoła Podstawowa w Pińczycach, Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach oraz Gmina i Miasto Koziegłowy.

(es) Foto: kozieglowy.pl


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomiTreść komentarza: Gdyby się dało to na pewno włodarze by zatrudnili czarodziejkę aby w moment wyczarowała przebudowę. Ale się nie da. Trudno. Są utrudnienia potem będzie ładnie. W domu jeżeli są remonty też źle się mieszka.Data dodania komentarza: 23.07.2025, 11:36Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: ZawiszaTreść komentarza: To sabotaż terrorystyczny, wiecznie rozkopany Myszków, przejechać się nie da, utrudnia to strasznie życie, Idiotyczna przebudowa! Idioci z władz miasta, dlaczego zlikwidowaliście dworzec autobusowy?Data dodania komentarza: 22.07.2025, 06:25Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: MiTreść komentarza: W powiecie takich niepelnosprytnych rodziców nie brakuje. A to sobie tatusiowie wożą dzieci na motocyklach bez żadnych zabezpieczeń, a to kulig za samochodem. A potem pogrzeb dziecka albo kalectwo na całe życie.Data dodania komentarza: 20.07.2025, 09:11Źródło komentarza: MYSZKÓW. TRAGICZNY WYPADEK JADĄCYCH QUADEM. TRZY OSOBY, W TYM DZIECKO, CIĘŻKO RANNE. ZDJĘCIEAutor komentarza: pppTreść komentarza: ABSURD I CAŁKOWITE DNO! A RESZTA MIASTA MA INFRASTRUKTURĘ JAK BOMBARDOWANIU. AROGANCJA RADY MIASTA POZBAWIONA ROZUMU. DNO! DNO I AROGANCJA WŁADZY!!!Data dodania komentarza: 18.07.2025, 13:44Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Tauron - arogancka firma to delikatne określenie. To złodziejska firma o której można sobie pooglądać filmu na YT i jakoś dalej są zamieszczone i nie ma pozwów o zniesławienie. Mnie co miesiąc kasują za fakturę papierową ale jej nie dostarczają a licznik jest zdalny więc nikt nie musi się fatygować do odczytu. Na monopolistę nie ma rady bo niestety dostawa prądu to nie zakupy w sklepie i Tauron ma w nosie klienta bo jak im "podskoczyć" ?Data dodania komentarza: 17.07.2025, 07:09Źródło komentarza: TAURON! NAPRAW SOBIE SYSTEM!Autor komentarza: 😤😤😤 nie dla takiego rolnictwaTreść komentarza: 😡😡😤Data dodania komentarza: 16.07.2025, 22:04Źródło komentarza: Polskie czereśnie z zakazanymi pestycydami
Reklama
Reklama
Reklama