Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 21 marca 2026 15:28
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Elipse lepsze od Magic

W meczu na szczycie drugiej kolejki ekipa Elipse pokonała Magic Team. Na czele klasyfikacji plasuje się reprezentacja Kukubary.
Podziel się
Oceń

W meczu na szczycie drugiej kolejki ekipa Elipse pokonała Magic Team. Na czele klasyfikacji plasuje się reprezentacja Kukubary.

 

W ubiegłą środę (7.10) drużyny zmagające się w rozgrywkach  Tribag Bowling Cup rozegrali 2 kolejkę ligową. Jak co tydzień emocje były ogromne. W tym dniu zmierzyły się dwie czołowe drużyny, które występują na co dzień w pierwszej lidze. O ile pierwsza gra przyniosła zwycięstwo Magic-om, tak w następnych musieli uznać wyższość Elipse. W totalu Magicy przegrali 163 punktami. Drużyna, która w poprzedniej lidze zajęła zaszczytne ostatnie miejsce, jak do tej pory utrzymuje się na pozycji lidera. Jest to Kukubara, która wygrała drugi mecz z rzędu. Mało gościnni gospodarze zgarnęli tym samym kolejne 10 punktów.

 

Ogólna klasyfikacja po dwóch rundach wygląda następująco:

Kukubara 20 pkt.

Elipse 18  pkt

Magic 12  pkt

Strzecha 10  pkt

Dream Team 10  pkt

Kamikadze 0  pkt

Myszkowska 0  pkt

Tribag 0  pkt

 

A oto wyniki środowego starcia:

Dream Team (10) kontra Kamikadze (0)

Elipse (8) kontra Magic (2)

Strzecha (10) kontra Tribag (0)

(RUC)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Brudna, śmierdząca Jura zapraszamy !Treść komentarza: Większość mieszkańców Jury kocha swój smog . I nie przeszkadza im, że truje. 😂 brud też nie przeszkadza :(Data dodania komentarza: 15.03.2026, 10:43Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Brać się za miotłyTreść komentarza: Jaki przykład dajemy młodym ludziom! Czego ich uczymy, że brud na ulicach to nie problem. Czy nasze gminy naprawę są takie biedne, że nie mają na miotły? Wstyd rządzący wstyd. A zimą jak nie ma śniegu to nie można na bieżąco sprzątać? Zresztą od kilku tygodniu już śniegu nie ma to na co czekać!!!!😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:51Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: KatarzynaTreść komentarza: Tylko człowiek zatruwa swoje jedzenie (pestycydy) i mając teraz wiedzę i inne możliwości ogrzewania naszych domów zatruwa powietrze (smog, który m.in. Związek benzo[a]piren – substancję rakotwórczą) i dziwimy się, że chorujemy. Będziemy chorować niestety to przykre ale sami to sobie robimy. Zgadzamy się jako społeczeństwo na smog i na pestycydy i antybiotyki w mięsie.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:45Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Smog zabijaTreść komentarza: SROZE zabija 😤Data dodania komentarza: 14.03.2026, 08:38Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?Autor komentarza: Lewicowiec (nie lewak)Treść komentarza: JESTEM ZDZIWIONY...???!!!! Jako LEWACKA gazeta powinniście się raczej zając moralnością np. takiego Matyjaszczyka i jego lewacką częstochowską ośmiornicą (bo CBS lub ABW już kilku zatrzymało). Przecież was, tak oddanych lewackich ateistów, powinno walić co wyprawiają miedzy sobą katolicy. Dla was jest to całkowicie obce i niezrozumiałe. towarzystwo.Data dodania komentarza: 10.03.2026, 19:35Źródło komentarza: BISKUP SIEDLECKI STANOWCZO ODRADZA WIERNYM UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH ZE SUSPENDOWANYM KS. GALUSEM ZE WSPÓLNOTY W CZATACHOWIE. KS. GALUS ODPOWIADA BISKUPOWIAutor komentarza: RowerzystaTreść komentarza: Niestety w naszej okolicy więcej SROZE niż OZE. SROZE dusi, śmierdzi i oddychać nie ma czym 😤Data dodania komentarza: 10.03.2026, 13:47Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW?
Reklama
Reklama
Reklama