Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 22 czerwca 2025 12:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

MYŚLIWI POMAGAJĄ POTRZEBUJĄCYM PRZED ŚWIĘTAMI

(powiat zawierciański) Kilkanaście kół łowieckich z gmin powiatu zawierciańskiego oraz miejscowości ościennych zaangażowali się w „Myśliwską Paczkę”. Członkowie kół przygotowują świąteczne paczki dla potrzebujących. Trafią one między innymi do Placówki opiekuńczo-wychowawczej „Pegaz” w Chruszczobrodzie oraz do potrzebujących z terenu parafii w Koziegłówkach.
Podziel się
Oceń

„Myśliwska Paczka” to świąteczna akcja, której celem jest niesienie pomocy potrzebującym. W akcję zaangażowali się myśliwi z rejonu zawierciańskiego. Zalicza się do niego 18 Kół Łowieckich z takich gmin jak Siewierz, Mierzęcice, Poręba, Zawiercie, Włodowice, Myszków, Łazy, Ogrodzieniec, Kroczyce, Szczekociny, Pilica i Żarnowiec. Akcję koordynuje łowczy rejonowy Olga Oleksiak.
- Myśliwi nie są obojętni na potrzeby sąsiadów i po raz kolejny pomagają lokalnym społecznościom. Chcemy, aby ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia był czasem radości i spokoju nawet w tak trudnym czasie jaki obecnie przeżywamy. Chcemy obdarować jak najwięcej potrzebujących osób. Każdy w okresie Świąt Bożego Narodzenia czeka na prezenty, nawet gdy o tym głośno nie mówi. Dlatego nawet najmniejszy upominek sprawia radość. Cieszymy się, że członkowie kół łowieckich mogą dołożyć swoją małą cegiełkę do przedświątecznych akcji charytatywnych - mówi Olga Oleksiak.
Jak przekazała, „Myśliwska Paczka” dotarła już do Placówki opiekuńczo wychowawczej ,,Pegaz” w Chruszczobrodzie. Wychowankowie otrzymali od członków Koła Łowieckiego „Cietrzew” Łazy sprzęt sportowy. Na terenie parafii w Koziegłówkach świąteczne upominki przygotowuje Koło Łowieckie „Szarak” Myszków. Paczki trafią do potrzebujących w najbliższym czasie. - Współpracujemy z MOPS z gm. Siewierz, Ogrodzieniec, Pilica, Łazy, Szczekociny, Żarnowiec i Poręba – dodaje Olga Oleksiak. (es)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TynfTreść komentarza: BUCHA! CHA! CHA!!! PRZYGADAŁ KOCIOŁ GARNKOWI!! BUCHA!!!!! CHA!!!!! CHA!!!!!!! Ręce człowiekowi opadają.. Ależ Panie Profesorze , wystarcza mi sam życiorys. po co ten prześmieszny tekst...???? Chyba się nie mylę Panie Profesorze..... Co.???Data dodania komentarza: 15.06.2025, 10:37Źródło komentarza: ManipulacjaAutor komentarza: Gina:)Treść komentarza: byłam na ferracie Hura Jura - świetne miejsca , przepiekna okolica bardzo dobrze zorganizowane miejsce z daleka od zgiełku miasta i tłumów ludzi, niesmaowita perełka.polecam równiez z dziecmi.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 09:48Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: Aga pokolenie ZTreść komentarza: Koleś ma konfederackie poglądy brak szacunku dla kobiet . Bufon, milionami na koncie ma być autorytetem! Dzisiaj jest ten jutro będzie inny influencerData dodania komentarza: 8.06.2025, 17:56Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Jak już szukacie dziury w całym to obejrzyjcie sobie najpierw komentarz na ten temat na bezstronnym Kale Zero na YT a potem snujcie teorie spiskowe. Jak ktoś przeczytał książkę Rafał (tylko same słowa Trzaskowskiego) to mógł zmienić zdanie na temat tego mitomana i narcyza. Pewnie GM nie czytała tego "dzieła" to chętnie udostępnię.Data dodania komentarza: 7.06.2025, 06:19Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?Autor komentarza: KarolaTreść komentarza: Gratulacje 👏Data dodania komentarza: 6.06.2025, 21:32Źródło komentarza: POLSKA A NIE ROZUMIE POLSKI B. PRZERWANA REWOLUCJA Z 15 PAŹDZIERNIKA 2023Autor komentarza: Szok skandalTreść komentarza: Szok pomylić się przy dwóch kandydatachData dodania komentarza: 6.06.2025, 21:08Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?
Reklama
Reklama
Reklama