Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 6 maja 2026 04:09
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Najskuteczniejszy Przybynów

Orzeł Przybynów rozgromił przed własną publicznością Dąbrowiankę Dąbrowa Zielona. KS Kotowice nie sprostał na własnym boisku Warcie Myszków. MKS II poległ w Soborzycach.
Podziel się
Oceń

Orzeł Przybynów rozgromił przed własną publicznością Dąbrowiankę Dąbrowa Zielona. KS Kotowice nie sprostał na własnym boisku Warcie Myszków. MKS II poległ w Soborzycach.

 

Orzeł Przybynów nie dał w minioną niedzielę (06.09) najmniejszych szans Dąbrowiance Dąbrowa Zielona. Gospodarze błysnęli w tym spotkaniu skutecznością. Hat trick zaliczył Michał Szydłowski. Na listę strzelców wpisali się również Grzegorz Radosz, Mateusz Pompa, Robert Werner i Jarosław Rosikoń. Gryf Pińczyce dość niespodziewanie poległ w starciu z Czarnymi Starcza. Honorowego gola dla Pińczyc strzelił Przemysław Gębka. Warta Myszków wygrała drugie spotkanie z rzędu. Podopieczni Jerzego okularczyka pewnie pokonali KS Kotowice. Gole dla przyjezdnych zdobywali Wojciech Mućko, Przemysław Bekus i Adam Tański. Rezerwiści MKS-u Myszków polegli w Soborzycach. Podopieczni Waldemara Kamińskiego pojechali na ten mecz bez bramkarza. Między słupkami musiał więc zadebiutować jeden z graczy z pola. Gole dla MKS-u strzelali Adrian Gruszka z rzutu karnego, oraz Marcin Postawa.

 

Wyniki spotkań trzeciej kolejki:

KS Kotowice - Warta Myszków – 0:3

Start Soborzyce - MKS II Myszków – 3:2

Orzeł Przybynów - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona – 7:0

Gryf Pińczyce - Czarni Starcza – 1:3

LZS Goleniowy - Grom Poczesna – 0:4

 

Tabela po trzeciej kolejce:

lp

drużyna

m.

pkt.

bramki

1.

Grom Poczesna

3

9

9:1

2.

Warta Myszków

2

6

7:2

3.

Czarni Starcza

3

6

10:3

4.

Orzeł Przybynów

3

6

9:3

5.

Start Soborzyce

3

6

7:6

6.

Gryf Pińczyce

3

6

5:3

7.

MKS II Myszków

3

3

4:4

8.

LZS Goleniowy

3

3

7:12

9.

Orlęta Gniazdów

3

0

1:4

10.

KS Kotowice

2

0

0:6

11.

Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

3

0

2:17

 

Program par czwartej kolejki (środa (09.09)

LZS Goleniowy - KS Kotowice

Grom Poczesna - Gryf Pińczyce

Czarni Starcza - Orzeł Przybynów

Dąbrowianka Dąbrowa Zielona - Start Soborzyce

Orlęta Gniazdów - Warta Myszków

W najbliższy weekend zmierzą się pary:

KS Kotowice - Orlęta Gniazdów

Warta Myszków - MKS II Myszków

Start Soborzyce - Czarni Starcza

Orzeł Przybynów - Grom Poczesna

Gryf Pińczyce - LZS Goleniowy

(RUC)

 


Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaRentSTEEL  -stal pręty siatka wypalanie plazmą
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Odpady przemysłowe a zużyta chusteczka no nosa w osobówce, to równica. Trywializuje Pan problem.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:10Źródło komentarza: ODCINEK ZAWADA- SIEDLEC DUŻY DZISIAJ OTWIERANY. TO Z TEGO ODCINKA ODPADY POSŁUŻYŁY DO NIELEGALNEGO ZASYPANIA DOLINY WARTY! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Nie bardzo zrozumiemy, co wg. Pana jest "OK". Bo dolina Warty dalej zasypana w miejscu, gdzie nie ma możliwości nawet zmieniać ukształtowania terenuData dodania komentarza: 5.05.2026, 20:08Źródło komentarza: ODCINEK ZAWADA- SIEDLEC DUŻY DZISIAJ OTWIERANY. TO Z TEGO ODCINKA ODPADY POSŁUŻYŁY DO NIELEGALNEGO ZASYPANIA DOLINY WARTY! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: To nie uszczypliwości, tylko fakty. Firma realizuje budowę, a odpady z niej jadą nad Wartę. Pytanie tylko, czy za ich wiedzą. Twierdzą, że "papiery mają w porządku" (tak pisali rok temu). To zachodzi podejrzenie fałszowania kart przekazania odpadów, bo odpady są tam, gdzie nie miały prawa trafićData dodania komentarza: 5.05.2026, 20:07Źródło komentarza: ODCINEK ZAWADA- SIEDLEC DUŻY DZISIAJ OTWIERANY. TO Z TEGO ODCINKA ODPADY POSŁUŻYŁY DO NIELEGALNEGO ZASYPANIA DOLINY WARTY!Autor komentarza: SebastianTreść komentarza: Brak znajomości znaczenia słowa odpad .... teraz to każdy powinien na samochodzie mieć tabliczkę "ODPADY" bo każdy przecież jakieś ma w samochodzie redaktor teżData dodania komentarza: 5.05.2026, 14:30Źródło komentarza: ODCINEK ZAWADA- SIEDLEC DUŻY DZISIAJ OTWIERANY. TO Z TEGO ODCINKA ODPADY POSŁUŻYŁY DO NIELEGALNEGO ZASYPANIA DOLINY WARTY!Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Takie uszczypliwości do Polskiej firmy NDI są chyba nie na miejscu bo są to oszczerstwa niepoparte żadnymi dowodami (nigdzie nie widać napisu NDI) na miejscu tego kto to pisał bałbym się o założenie sprawy w sądzie o zniesławienie i oszczerstwaData dodania komentarza: 5.05.2026, 14:25Źródło komentarza: ODCINEK ZAWADA- SIEDLEC DUŻY DZISIAJ OTWIERANY. TO Z TEGO ODCINKA ODPADY POSŁUŻYŁY DO NIELEGALNEGO ZASYPANIA DOLINY WARTY!Autor komentarza: JanuszTreść komentarza: Artykuł niczego nie wnosi do sprawy i jest jakiś nieaktualny - WIOŚ prowadził sprawę wszytsko jest okej nie ma zanieczyszczeń, Prokuratura prowadzi sprawę ale tak jak w reportażu materiał został kupiony (mógł być to również piasek wtedy skład piasku też ma być winny) więc odpowiada Pan Rafał Wody Polskie nałożyły karę finansową na Pana Rafała więc ma Pan chyba nieaktualne informacjęData dodania komentarza: 5.05.2026, 14:19Źródło komentarza: ODCINEK ZAWADA- SIEDLEC DUŻY DZISIAJ OTWIERANY. TO Z TEGO ODCINKA ODPADY POSŁUŻYŁY DO NIELEGALNEGO ZASYPANIA DOLINY WARTY!
Reklama
Reklama
Reklama