Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 17 sierpnia 2025 02:40
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

PODWÓRKO NIVEA WKRÓTCE BĘDZIE GOTOWE

(Myszków) Do końca tygodnia ma być gotowe Podwórko Nivea, na które tak licznie oddali głosy mieszkańcy Myszkowa. Plac zabaw powstaje na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Będuszu.
Podziel się
Oceń

(Myszków) Do końca tygodnia ma być gotowe Podwórko Nivea, na które tak licznie oddali głosy mieszkańcy Myszkowa. Plac zabaw powstaje na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Będuszu.

 

Przypomnijmy, że mieszkańcy do końca lipca oddawali głosy w konkursie ogłoszonym przez Nivea. 20 lokalizacji w całym kraju, które otrzymało najwięcej głosów wzbogaca się właśnie o nowoczesne Podwórka Nivea. To dzięki głosom mieszkańców oraz nagłośnieniu sprawy w mediach lokalnych i Internecie udało się zebrać wystarczającą ilość głosów. 38701 głosów pozwoliło Będuszowi zając 11 miejsce i tym samym znaleźć się w szczęśliwej 20-tce.

 

Podwórko Nivea powstaje właśnie na terenie Szkoły Podstawowej nr 7.

 

Podwórko składać się będzie z trzech stref: artystycznej, naukowej i aktywnej. Naukowców zapewne ucieszy planetarium, specjalny naukowy rowerek, zegar słoneczny i naukowa piaskownica. W części sportowej Nivea zaplanowała urządzenie do balansowania, ściankę wspinaczkową, huśtawkę „bocianie gniazdo”, grę twister, grę skok w dal oraz w kapsle i trampolinę. Trzecia część przeznaczona będzie dla artystów, a w niej znajdą się: tablice muzyczne z bębnami, teatrzyk oraz tuba do rozmawiania dla 6 osób.

 

Prace przy budowie będuskiego obiektu idą pełną parą. Jeden z robotników obecnych na miejscu we wtorek 24 października zapewnił nas, że jeśli tylko nie będzie żadnych nieprzewidzianych zdarzeń, to obiekt powinien być gotowy do końca tygodnia.

 

Warto także wspomnieć, że teren szkoły może wzbogacić się o kolejne atrakcje nie tylko dla najmłodszych, bowiem już w listopadzie mieszkańcy będą mieli okazję zagłosować na jeden z projektów budżetu partycypacyjnego pt. „Będuskie boisko wielofunkcyjne i termomodernizacja garażu remizy OSP Smudzówka”. W ramach tego projektu planowane jest m.in. wykonanie w pierwszym etapie dwufunkcyjnego boiska do siatkówki i koszykówki z bezpieczną nawierzchnią. Obiekt będzie służył jako zaplecze sportowe dla szkoły, a także będzie ogólnodostępny boiskiem dla mieszkańców dzielnicy i miasta. Gdyby i to udało się zrealizować, to mieszkańcy mieliby wreszcie, gdzie spędzać wolny czas. Głosowanie na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego na rok 2018 zaplanowane jest od 20 do 26 listopada br. (ek)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Ktoś musi to zgłosić do NIK, bo to jest defraudacja publicznych pieniędzy.Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:44Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Jak ktoś tego nie zgłosi do NIK i ktoś za to nie pójdzie siedzieć, to taki proceder będzie trwał, a pieniądze będą defraudowane!!!! Złodziejeje !!!!!!Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:40Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: DuszekTreść komentarza: Numer konta jest podany na facebooku na profilu klubu musashizarkiletniskoData dodania komentarza: 3.08.2025, 12:20Źródło komentarza: Jakub Kulak z Musashi Żarki-Letnisko z szansą na start w Grecji i Tajlandii. Ale to kosztujeAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry
Reklama
Reklama
Reklama