Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 13 lutego 2026 06:06
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

4 CZERWCA: HAŃBA TO, CZY CHWAŁA?

(Poraj) Obchody 20 rocznicy pierwszych wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 w Poraju przybrały satyryczny, kpiarski ton. Na jednym z plakatów razem z najważniejszymi działaczami PZPR-u znalazł się Marian Szczerbak, od 2 kadencji wójt Poraja. Sam wójt towarzystwem z plakatu jak i jego formą nie czuje się obrażony.
Podziel się
Oceń

(Poraj) Obchody 20 rocznicy pierwszych wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 w Poraju przybrały satyryczny, kpiarski ton. Na jednym z plakatów razem z najważniejszymi działaczami PZPR-u znalazł się Marian Szczerbak, od 2 kadencji wójt Poraja. Sam wójt towarzystwem z plakatu jak i jego formą nie czuje się obrażony.

 

M. Szczerbak: - Nie widziałem tego plakatu. Mamy demokrację, a więc każdy ma prawo wywieszać takie plakaty. Ja jestem osobą publiczną, a więc mogę stać się celem krytyki. Będę reagował w tej sprawie.

 

Plakaty (niewiadomego autora) zostały wyraźnie oznaczone jako „satyryczne”. Jednych mogą obrażać, innych śmieszą. Satyra, nawet ostra, zawsze była dobrym wentylem nastrojów, na pewno lepszym niż palenie opon, a dystans wójta do pomysłu włączenia go w panteon komunistów też więcej plusów niż ujmy mu przynosi. (AK)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AleksandraTreść komentarza: Dziękujemy dla nas to też była frajdaData dodania komentarza: 12.02.2026, 20:23Źródło komentarza: Chłopcy z ZS1... wykupili wszystkie pączki!Autor komentarza: HalinaTreść komentarza: Fajna młodzież 👍Data dodania komentarza: 12.02.2026, 18:26Źródło komentarza: Chłopcy z ZS1... wykupili wszystkie pączki! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Zdjęcia wyłącznie poseł J.W., naszym zdaniem profil tylko udaje prowadzony przez "wyborców i sympatyków", faktycznie jest prowadzony -tak uważamy- przez posłankę J.W. czy jej asystentów. Niestety profil nie ujawnia danych kontaktowych ani administratora.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 16:03Źródło komentarza: NIE WIERZCIE POLITYKOM! PĄCZKI TUCZĄ!Autor komentarza: Czytellnik1990Treść komentarza: Co za wstyd! Przecież to nie jest profil europosłanki, tylko profil jej sympatyków. Szkoda, że w imię "rzetelności" dziennikarskiej nikt tego nie sprawdził. Żenada!Data dodania komentarza: 12.02.2026, 13:31Źródło komentarza: NIE WIERZCIE POLITYKOM! PĄCZKI TUCZĄ!Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Jak się napisze kilka słów prawdy to komentarz zablokowany. Skąd mu to znamy?Data dodania komentarza: 11.02.2026, 00:38Źródło komentarza: UWAGA. GWAŁTOWNY WZROST ZAHOROWAŃ NA GRYPĘ W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM. 22 OSOBY ZMARŁY. DUŻO PRZYPADKÓW ZACHOROWAŃ W MYSZKOWIE I ZAWIERCIUAutor komentarza: Dorota WatołaTreść komentarza: To dotyczyło Starego Testamentu. Skoro Syn Boży przyjął Ciało dludzkie stał się widzialny. To dlaczego nie możemy malować Jego podobizny ? Dużo łatwiej się skupić na danym wydarzeniu zbawczym, rozważać i modlić się . Nie do papierka ale do Boga który zawsze żyje choć jest niewidzialny a papierek przypomina mi o Jego obecności.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 16:04Źródło komentarza: Sekta czy nowy Kościół z Czatachowy? Ruszył proces o eksmisję księdza Daniela Galusa, który nazwał się Prorokiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama