Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie zaprasza do udziału w indywidualnym turnieju tenisa stołowego. Impreza odbędzie się z sobotę (20.06). Będzie można wystartować w dwóch kategoriach wiekowych. Od godziny 10.00 do 12.00 do lat 45, a w godzinach 12.00 – 14.00 powyżej lat 45. Wpisowe 10 zł. Zgłoszeń można dokonać w dniu turnieju. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla pierwszej trójki w obu przedziałach wiekowych. Zapraszamy. (RUC)
MyszPress
12.06.2009 20:06
(aktualizacja 16.08.2023 13:51)
Podziel się
Oceń
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie zaprasza do udziału w indywidualnym turnieju tenisa stołowego. Impreza odbędzie się z sobotę (20.06). Będzie można wystartować w dwóch kategoriach wiekowych. Od godziny 10.00 do 12.00 do lat 45, a w godzinach 12.00 – 14.00 powyżej lat 45. Wpisowe 10 zł. Zgłoszeń można dokonać w dniu turnieju. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla pierwszej trójki w obu przedziałach wiekowych. Zapraszamy. (RUC)
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze