Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 01:27
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Mała Panew Cynków prawie w A klasie

Przed Cynkowem jeszcze tylko mecz z LZS-em Goleniowy, który wydaje się być formalnością. Zwycięstwo da Małej Panew awans do A klasy. Warta Myszków rozgromiła w derbach Unię Masłońskie.
Podziel się
Oceń

Przed Cynkowem jeszcze tylko mecz z LZS-em Goleniowy, który wydaje się być formalnością. Zwycięstwo da Małej Panew awans do A klasy. Warta Myszków rozgromiła w derbach Unię Masłońskie.

 

W przedostatniej kolejce niespodziankę sprawiła Warta Myszków, która przed własną publicznością wygrała z Unią Masłońskie. Pewne zwycięstwa zaliczyli liderzy. W Przybynowie Orzeł nie sprostał wyżej notowanym Pińczycom, choć wynik nie odzwierciedla do końca tego, co działo się na boisku. Mała Panew wracała z kompletem punktów z Kotowic. W ostatnim meczu lider zmierzy się na własnym boisku z LKS Goleniowy. Jeżeli wygra, będzie cieszyć się z awansu do A klasy.

 

- Gryf Pińczyce gratuluje awansu Małej Panew Cynków. Ten tytuł wam się należał  – powiedział szkoleniowiec Gryfu Marek Piętak, który zapowiedział, że w najbliższy weekend poprowadzi swoją drużynę po raz ostatni.

 

- Włożyłem w rozwój tej drużyny całe serce, wspomagałem ją również finansowo. Udowodniliśmy, że i bez własnego boiska, przy dobrej organizacji można grać o najwyższe cele. Niestety zabrakło nam pomocy władz lokalnych. Mam propozycję przejścia do innego klubu i na pewno ją rozważę. Moje serce zostanie jednak w Gryfie – dodał trener.

 

Wyniki spotkań przedostatniej kolejki (6 czerwca):

Orzeł Przybynów - Gryf Pińczyce – 1:4

Jurajskie Wilki Częstochowa - Orły Kusięta – 4:0

LZS Goleniowy - Czarni Starcza – 1:2

KS Kotowice - Mała Panew Cynków – 1:2

Warta Myszków - Unia Masłońskie – 5:2

 

Aktualna sytuacja w tabeli:

lp.

drużyna

m.

pkt.

bramki

1.

Mała Panew Cynków

19

41

60:31

2.

Gryf Pińczyce

19

40

37:16

3.

Jurajskie Wilki Cz-wa

19

39

53:20

4.

Orły Kusięta

19

39

63:32

5.

Czarni Starcza

19

38

51:19

6.

Unia Masłońskie

19

24

31:47

7.

Orzeł Przybynów

20

21

39:61

8.

KS Kotowice

19

15

29:64

9.

LZS Goleniowy

18

14

47:55

10.

Dąbrowianka Dąbr. Ziel.

18

14

30:43

11.

Warta-Callida Myszków

19

12

23:75

 

Program spotkań ostatniej kolejki:

Gryf Pińczyce - Warta-Callida Myszków

Unia Masłońskie - KS Kotowice

Mała Panew Cynków - LZS Goleniowy

Czarni Starcza - Jurajskie Wilki Cz-wa

Orły Kusięta - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona (RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama