Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 26 lutego 2026 17:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

ZJAZD NA BYLE CZYM, CZYLI ŚNIEŻNE MORSKIE ROLLOWANIE

(Morsko) Tradycyjnie pod koniec lutego Ośrodek Rekreacyjny w Morsku organizuje „Śnieżne Morskie Rollowanie”, czyli konkurs na najbardziej szalony strój lub pojazd narciarski. W tym roku zjazd na byle czym odbędzie się po raz 11.
Podziel się
Oceń

 

(Morsko) Tradycyjnie pod koniec lutego Ośrodek Rekreacyjny w Morsku organizuje „Śnieżne Morskie Rollowanie”, czyli konkurs na najbardziej szalony strój lub pojazd narciarski. W tym roku zjazd na byle czym odbędzie się po raz 11.

 

Imprezę na małym stoku tradycyjnie poprowadzi DJ, a profesjonalne jury wybierze twórców najbardziej oryginalnych pojazdów i strojów. Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie mogą już zgłaszać się telefonicznie (032) 6737631, e-mailem: [email protected] lub osobiście w recepcji hotelu. (JB)

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: stary piernikTreść komentarza: Prezydent Częstochowy Krzysio M. (nowa-lewiwca dawne $LD) zatrzymany. Akcja CBA: https://wydarzenia.interia.pl/slaskie/news-prezydent-czestochowy-zatrzymany-akcja-cba,nId,22604758 . Oj coś mi sie wydaje, że kilka lewaków z Myszkowa narobi w gacie.Data dodania komentarza: 25.02.2026, 13:02Źródło komentarza: METROPOLITA CZĘSTOCHOWSKI ARCYBISKUP WACŁAW DEPO POWOŁUJE SPECJALNY ZESPÓŁ DO SPRAW PEDOFILII W DIECEZJIAutor komentarza: KoraTreść komentarza: Wisienka już na tak ? Czy dalej straszy ? Może by się zajęła smogiem, który nas truje?Data dodania komentarza: 24.02.2026, 14:54Źródło komentarza: RADA POWIATU POZYTYWNIE O BUDOWIE KOPALNIAutor komentarza: Tak dla kopalniTreść komentarza: A co się tak PiS zmieniło 😂😂😂 ?Data dodania komentarza: 24.02.2026, 14:51Źródło komentarza: RADA POWIATU POZYTYWNIE O BUDOWIE KOPALNIAutor komentarza: KryTreść komentarza: A Galusem już sobie poradzili?Data dodania komentarza: 24.02.2026, 14:50Źródło komentarza: METROPOLITA CZĘSTOCHOWSKI ARCYBISKUP WACŁAW DEPO POWOŁUJE SPECJALNY ZESPÓŁ DO SPRAW PEDOFILII W DIECEZJIAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Jacy radni takie i głosowania. Ktoś jeszcze pamięta udział radnego Będkowskiego z Huty Starej w aferze z bijatyką pod OSP. Wtedy wykorzystując swoje znajomości w policji utrudniał rzetelne wyjaśnienie sprawy a wiele osób było tymczasowo aresztowanych.Data dodania komentarza: 19.02.2026, 04:39Źródło komentarza: ZA DK1 JUŻ TYLKO CYNKÓW do ZLIKWIDOWANIAAutor komentarza: Oddajcie masłoTreść komentarza: To masło było pyszne. Kupowałam je w Żarkach. Szkoda, że zniszczono tą mleczarnię tak jak i mleczarnie Myszkowską 😢 czy jest szansa że znowu zaczną produkować?Data dodania komentarza: 18.02.2026, 17:28Źródło komentarza: KONIEC MASŁA ZE SZCZEKOCIN
Reklama
Reklama
Reklama