Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 13 września 2025 15:23
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

1% PODATKU DLA MICHAŁA PAŁĘGI

Michał Pałęga mieszka w miejscowości Trzebniów, w Parafii Katolickiej św. Jana Berchmansa w Gorzkowie –Trzebniowie. Mając 10 lat sieczkarnia uszkodziła jego prawą rękę. Wówczas nastąpiła natychmiastowa operacja, potem następna i następna. Pierwsze z nich były refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Podziel się
Oceń

Michał Pałęga mieszka w miejscowości Trzebniów, w Parafii Katolickiej św. Jana Berchmansa w Gorzkowie –Trzebniowie. Mając 10 lat sieczkarnia uszkodziła jego prawą rękę. Wówczas nastąpiła natychmiastowa operacja, potem następna i następna. Pierwsze z nich były refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

Niestety, Michała czeka ostatnia operacja w tym roku, polegająca na wstawieniu stawów i uruchomienie 4 palca u prawej ręki. Operacja ma odbyć się w Krakowie na początku wiosny. Ta operacja nie jest już refundowana przez NFZ. Koszt operacji to 10.000 zł. Rodzice Michała nie są w stanie sfinansować tej operacji. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby pomóc Michałowi, uczniowi drugiej klasy gimnazjum im. Jana Pawła II w Niegowie, może to uczynić oddając 1% podatku przy rozliczeniu się za 2010 rok z Urzędem Skarbowym. Caritas Archidiecezji Częstochowskiej udostępnił swój numer KRS. W zeznaniu podajemy nazwę organizacji „CARITAS ARCHIDIECEZJI CZĘSTOCHOWSKIEJ” wraz z numerem KRS 0000226783, z dopiskiem „dla Michała Pałęgi” Można także składać ofiary na konto parafialne: 49102016640000330203451754 (NP)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ChłopTreść komentarza: DNO .Data dodania komentarza: 11.09.2025, 17:18Źródło komentarza: Mniszków jak Myszków. Ruskie walą coraz bliżej!Autor komentarza: KonsumentTreść komentarza: Za stosowanie zakazanego GLIFOSATU w uprawie gryki a w szczególności za opryski w ciągu dnia powinna być kara 50 tys zł min. „Często mówi się, że najważniejszym zagrożeniem są pestycydy i chemizacja rolnictwa. „Na pewno rolnictwo jest główną przyczyną, gdyż stosuje całą gamę środków chemicznych, które w mniejszym lub większym stopniu, ale są zabójcze dla owadów” – wskazuje prof. Skubała.”Data dodania komentarza: 11.09.2025, 17:14Źródło komentarza: Ale jaja! Jarosław Kumor najlepszym rolnikiem! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Artykuł powstał na podstawie serwisu prasowego, dlatego nie przypisujemy sobie autorstwa. Firmuje go redakcja. Rozumiemy, że skoro my "czerwoni" to pan brunatny?Data dodania komentarza: 6.09.2025, 11:35Źródło komentarza: Polska wyżej niż średnia światowa w ociepleniu klimatuAutor komentarza: zgredzikTreść komentarza: Czerwony autor boi się pokazać publicznie swoje nazwisko - dlaczego ???/.......Data dodania komentarza: 4.09.2025, 15:53Źródło komentarza: Polska wyżej niż średnia światowa w ociepleniu klimatuAutor komentarza: JasienekTreść komentarza: Poza pleśnią nikt zdrowy na umyśle tam (w tej zgniliźnie)) się nie pokazuje. Współczuję sąsiadom tego śmierdzącego gówna.Data dodania komentarza: 26.08.2025, 09:13Źródło komentarza: MYSZKÓW. TĘŻNIA SOLANKOWA NA DOTYKU JURY ZNÓW NIE DZIAŁA I ŚMIERDZIAutor komentarza: ZezolTreść komentarza: BUCHA!CHA!CHA!!!!- :--- https://www.gazetamyszkowska.pl/artykul/11987,dusila-kopala-dziecko-policjantka-uslyszala-zarzuty - I CO? NIE WYLALI JEJ..........Data dodania komentarza: 22.08.2025, 15:01Źródło komentarza: Mundurowi uczą dzieci, jak być bezpiecznym
Reklama
Reklama
Reklama