Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 22 kwietnia 2026 22:39
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

PFRON DA CI WÓZEK, KOMPUTER

(Myszków) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że Zarząd PFRON przyjął „Procedury realizacji programu Pegaz 2010” oraz „Procedury realizacji programu Komputer dla Homera 2010”.
Podziel się
Oceń

(Myszków) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie informuje, że Zarząd PFRON przyjął „Procedury realizacji programu Pegaz 2010” oraz „Procedury realizacji programu Komputer dla Homera 2010”.

 

Procedury realizacji ww. programów zawierają m. in. szczegółowe informacje dotyczące sposobu ubiegania się o dofinansowanie, wzory formularzy i wniosków o dofinansowanie oraz informacje o dokumentach, jakie trzeba złożyć wraz z wnioskiem. Elektroniczne wersje procedur dostępne są na witrynie internetowej PFRON: www.pfron.org.pl w zakładce „Programy i zadania PFRON”. Zatwierdzenie przez Zarząd PFRON „Procedur realizacji programu Pegaz 2010” daje osobom niepełnosprawnym możliwość ubiegania się w bieżącym roku o udzielenie w ramach obszaru D pomocy w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym. Wnioski można odbierać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie ul Partyzantów 21 / I piętro pokój nr 4. Jednocześnie informujemy, iż wnioski w ramach obszaru D składa się do Śląskiego Oddziału PFRON, 40 – 950 Katowice, Pl. Grunwaldzki 8 – 10/8 w trybie ciągłym, jednak nie później niż do dnia 15 listopada 2010 r. Terminy naboru wniosków w ramach pozostałych obszarów programu „Pegaz 2010”, jak również w ramach programu „Komputer dla Homera 2010” Zarząd PFRON wyznaczy w późniejszym terminie. (red)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZAZATreść komentarza: MYSZKÓW ZNÓW ZASRANY.JEBIE JUŻ OD WIADUKTU!! GDZIE ....... SANEPID...????Data dodania komentarza: 22.04.2026, 15:54Źródło komentarza: FORMA MYSZKOWA Z JESIENI POZOSTAŁAAutor komentarza: QQQTreść komentarza: SZYBKIE SPYLANIE I WOJENNA PIERWSZA POMOC...??? DO CZEGO ONI NAS PRZYZWYCZAJĄ......?? TYLKO GRZECZNIE PYTAM...Data dodania komentarza: 20.04.2026, 12:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. KWIETNIOWY BIEG PO ZDROWIE NA DOTYKU JURY I STRAŻACKI POKAZ PIEWSZEJ POMOCY ZDJĘCIAAutor komentarza: MyszkowiankaTreść komentarza: Żenada 👎👎👎Data dodania komentarza: 13.04.2026, 13:03Źródło komentarza: Kino o północy?Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Zgadza się. Nie to było na myśli aby komuś ubliżyć tylko jeśli chcemy coś rozwijać to nie zwijajmy przy okazji tego co służy i ma służyć dużej części społeczeństwa. Starajmy się budować a nie rujnować i tyle. Niestety z tego co można przeczytać to Szpital ma być konfigurowany na zarabianie pieniędzy tylko co z tymi którzy są bezradni... i potrzebują Szpitala Powiatowego w takiej formie jakiej był ? Bo nie dadzą rady jeździć ze sprawami codziennymi do innych oddalonych jednostek ?Data dodania komentarza: 13.04.2026, 08:33Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZYAutor komentarza: CiekawostkiTreść komentarza: W Kazachstanie osoby skazane za pedofilię będą poddawane kastracji na 6 miesięcy przed wyjściem na wolność.Data dodania komentarza: 12.04.2026, 16:02Źródło komentarza: ARESZTOWANY ORGANISTA NA KALENDARZU OSP PIŃCZYCE! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Narodowość lekarzy nie ma znaczenia, tylko ich wykształcenie, kompetencje. Znamy mieszkankę z Żarek-Letniska która od lat jest naukowcem na Cambridge, wcześniej też na Oxrford. Nikt jej nie pytał o narodowość, tylko co umie. Dlatego też nie pytamy "Obywatela" czy np. obrzezany, czy lubi kobitki czy mężczyzn. Za to stawiamy tezę że to zakompleksiony, sfrustrowany obywatel pełen strachu nie wychylający się ze swojej zastraszonej norkiData dodania komentarza: 12.04.2026, 15:16Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZY
Reklama
Reklama
Reklama