Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 kwietnia 2026 03:45
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

SOBÓTKOWE SPOTKANIE AKORDEONISTÓW

(Niegowa) Gminny Ośrodek Kultury w Niegowie zaprasza wszystkich wykonawców muzyki akordeonowej do prezentacji swoich umiejętności na I Jurajskim Spotkaniu Akordeonistów, które odbędzie się podczas Sobótki (24 maja). Zainteresowani mogą się już zgłaszać telefonicznie pod numerem 34 315-12-01.
Podziel się
Oceń

(Niegowa) Gminny Ośrodek Kultury w Niegowie zaprasza wszystkich wykonawców muzyki akordeonowej do prezentacji swoich umiejętności na I Jurajskim Spotkaniu Akordeonistów, które odbędzie się podczas Sobótki (24 maja). Zainteresowani mogą się już zgłaszać telefonicznie pod numerem 34 315-12-01.

 

Akordeoniści zainteresowani występem powinni ze sobą zabrać własny instrument oraz przygotować krótki repertuar (2-3 piosenki). Pierwsze spotkanie – jak wyjaśnia organizator spotkań - nie będzie miało charakteru konkursowego, ale traktowane będzie jako rodzaj warsztatów muzycznych i sondaż możliwości na przyszłą dużą imprezę.

 

Spotkanie odbędzie się w sobótkę, tj. 24 maja od godz. 20.00. Miejsce imprezy jest uzależnione od pogody – albo w plenerze (na scenie przy stadionie sportowym) albo pod dachem (w sali ośrodka kultury). Prezentację akordeonistów poprzedzą występy niegowskiego zespołu dziecięco-młodzieżowego (tańca nowoczesnego) „Lovely Dance”. Na zakończenie sobótki – tradycyjnie – zapłonie ognisko, które przygotuje młodzież z Niegowy. (AK)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZAZATreść komentarza: MYSZKÓW ZNÓW ZASRANY.JEBIE JUŻ OD WIADUKTU!! GDZIE ....... SANEPID...????Data dodania komentarza: 22.04.2026, 15:54Źródło komentarza: FORMA MYSZKOWA Z JESIENI POZOSTAŁAAutor komentarza: QQQTreść komentarza: SZYBKIE SPYLANIE I WOJENNA PIERWSZA POMOC...??? DO CZEGO ONI NAS PRZYZWYCZAJĄ......?? TYLKO GRZECZNIE PYTAM...Data dodania komentarza: 20.04.2026, 12:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. KWIETNIOWY BIEG PO ZDROWIE NA DOTYKU JURY I STRAŻACKI POKAZ PIEWSZEJ POMOCY ZDJĘCIAAutor komentarza: MyszkowiankaTreść komentarza: Żenada 👎👎👎Data dodania komentarza: 13.04.2026, 13:03Źródło komentarza: Kino o północy?Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Zgadza się. Nie to było na myśli aby komuś ubliżyć tylko jeśli chcemy coś rozwijać to nie zwijajmy przy okazji tego co służy i ma służyć dużej części społeczeństwa. Starajmy się budować a nie rujnować i tyle. Niestety z tego co można przeczytać to Szpital ma być konfigurowany na zarabianie pieniędzy tylko co z tymi którzy są bezradni... i potrzebują Szpitala Powiatowego w takiej formie jakiej był ? Bo nie dadzą rady jeździć ze sprawami codziennymi do innych oddalonych jednostek ?Data dodania komentarza: 13.04.2026, 08:33Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZYAutor komentarza: CiekawostkiTreść komentarza: W Kazachstanie osoby skazane za pedofilię będą poddawane kastracji na 6 miesięcy przed wyjściem na wolność.Data dodania komentarza: 12.04.2026, 16:02Źródło komentarza: ARESZTOWANY ORGANISTA NA KALENDARZU OSP PIŃCZYCE! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Narodowość lekarzy nie ma znaczenia, tylko ich wykształcenie, kompetencje. Znamy mieszkankę z Żarek-Letniska która od lat jest naukowcem na Cambridge, wcześniej też na Oxrford. Nikt jej nie pytał o narodowość, tylko co umie. Dlatego też nie pytamy "Obywatela" czy np. obrzezany, czy lubi kobitki czy mężczyzn. Za to stawiamy tezę że to zakompleksiony, sfrustrowany obywatel pełen strachu nie wychylający się ze swojej zastraszonej norkiData dodania komentarza: 12.04.2026, 15:16Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZY
Reklama
Reklama
Reklama