Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 16 grudnia 2025 08:03
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Piątka zagra w Coca Cola Cup

Gimnazjaliści z „piątki” pokonali na własnym boisku rówieśników z „dwójki”, „trójki” i z Włodowic. Piłkarze Marka Szycowskiego tradycyjnie będą reprezentowali nasz powiat w dalszych etapach rozgrywek Coca Cola Cup.
Podziel się
Oceń

Gimnazjaliści z „piątki” pokonali na własnym boisku rówieśników z „dwójki”, „trójki” i z Włodowic. Piłkarze Marka Szycowskiego tradycyjnie będą reprezentowali nasz powiat w dalszych etapach rozgrywek Coca Cola Cup.

 

We wtorek (20 kwietnia) na sztucznej murawie przy Zespole Szkół nr 5 w Myszkowie rozegrano turniej eliminacyjny do rozgrywek Coca Cola Cup 2010. W zawodach zmierzyły się reprezentacje czterech gimnazjów. Gospodarze imprezy okazali się mało gościnni i wygrali wszystkie mecze. Podopieczni Marka Szycowskiego tradycyjnie będą reprezentowali nas w kolejnych etapach tego prestiżowego turnieju. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań, klasyfikację i skład ekipy triumfatorów.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

Gimnazjum nr 5 - Gimnazjum nr 2 – 4:2

Gimnazjum nr 5 – Gimnazjum Włodowice – 13:0

Gimnazjum nr 5 - Gimnazjum nr 3 – 8:0

Gimnazjum Włodowice - Gimnazjum nr 3 – 1:1

Gimnazjum Włodowice - Gimnazjum nr 2 – 3:7

Gimnazjum nr 3 - Gimnazjum nr 2 – 3:1

 

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

1. miejsce Gimnazjum nr 5

2. miejsce Gimnazjum nr 3

3. miejsce Gimnazjum nr 2

4. miejsce Gimnazjum Włodowice

 

Gimnazjum nr 5 Myszków: Piotr Filipowicz, Mateusz Kaita, Wojciech Karcz, Krystian Kołacz, Dawid Maroń, Piotr Napora, Miłosz Przybyłek, Daniel Sroślak, Konrad Wieczorek, Andrzej Wróbel. Trener – Marek Szycowski. (RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Co pan taki napalony, jak "szczerbaty na suchary"? Napiszemy, jak będziemy chcieli. My jesteśmy dziennikarze starej daty, piszemy spokojnie, refleksyjnie, rzeczowo. Jak chce pan szybko i bez sensu, to proszę sobie na FB poużywaćData dodania komentarza: 13.12.2025, 15:41Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ZłyTreść komentarza: OD 35 LAT WAŁ WAŁEM SZPITAL POPYCHA. GDZIE PROKURATURA?? NI MA? NI MA??? CHOCIAŻ KILKU STAROSTÓW DOSTAŁO WYROKI SKAZUJĄCE. ALE ZA INNE WAŁY.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:17Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: GorolTreść komentarza: Biedne są tylko dzieci. I drzewa.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:13Źródło komentarza: Kolejne „drzewka dla dziecka” w naszym mieścieAutor komentarza: GorolTreść komentarza: No jak to??? 11 grudnia o 17.00 w MDK kopalniani pupile Redakcyjni zorganizowali wraz z równie pro polską KNFABULACJĄ pro-polską imprezkę kopalnianą, a Redakcja na ten temat ani mru-mru?? No co jest??? Co Redakcję tak zamurowało???Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:11Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 rokuAutor komentarza: ☺️Treść komentarza: Powstanie kopalnia to i na szpital będzie 👍Data dodania komentarza: 12.12.2025, 14:51Źródło komentarza: ODDZIAŁ POŁOŻNICZY BĘDZIE ZAMKNIĘTY DO POŁOWY 2026. TO PRAWIE PRZESĄDZONEAutor komentarza: AnkaTreść komentarza: Dokładnie mamy tragiczne powietrze i nikomu to nie przeszkadza !!!!😡Data dodania komentarza: 11.12.2025, 21:47Źródło komentarza: CZY ZA 5 LAT BĘDZIE W MYSZKOWIE KOPALNIA?- pisaliśmy w 2008 roku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama