Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 30 kwietnia 2025 16:34
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

JAJA JAK MALOWANE

(gm. Koziegłowy) Aż 21 z blisko 90 prac nadesłanych na konkurs „Pisanka Wielkanocna” zasłużyło - zdaniem oceniających jurorów - na wyróżnienia. Pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęły: Nikola Noszczyk z „zerówki” działającej w SP w Siedlcu Dużym, Wiktoria Witnik uczennica kl. III SP w Lgocie Górnej, Sandra Matyja z kl. V SP w Siedlcu Dużym oraz Karolina Górniak - gimnazjalistka z Koziegłów. Nagrodę Dyrektora MGOPK otrzymała Karolina Konopka z III kl. Gimnazjum w Koziegłowach.
Podziel się
Oceń

(gm. Koziegłowy) Aż 21 z blisko 90 prac nadesłanych na konkurs „Pisanka Wielkanocna” zasłużyło - zdaniem oceniających jurorów - na wyróżnienia. Pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęły: Nikola Noszczyk z „zerówki” działającej w SP w Siedlcu Dużym, Wiktoria Witnik uczennica kl. III SP w Lgocie Górnej, Sandra Matyja z kl. V SP w Siedlcu Dużym oraz Karolina Górniak - gimnazjalistka z Koziegłów. Nagrodę Dyrektora MGOPK otrzymała Karolina Konopka z III kl. Gimnazjum w Koziegłowach.

 

Konkurs zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy. Trzyosobowe jury w składzie: Agata Morawiec – przewodniczący komisji, Ilona Żyła i Izabela Churas, oceniało pomysłowość i zdolności plastyczne uczestników.

 

Wśród prac wykonanych przez przedszkolaków najbardziej podobała się jurorom pisanka Nikoli Noszczyk z klasy 0 SP Siedlec Duży, II miejsce zajęli wspólnie – Krzysztof Błach z przedszkola w Starej Hucie oraz praca zbiorowa przedszkola w Koziegłówkach. Przedszkole w Mysłowie, które wykonało pracę zbiorową, zajęło III miejsce.

 

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Michalina i Antonina Kaczorowskie oraz Marta Milewska ze świetlicy środowiskowej w Koziegłowach.

 

Z pośród uczniów klas I - III szkół podstawowych I m. zajęła Wiktoria Witnik z klasy III SP w Lgocie Górnej, II m. Jakub Gil – SP Siedlec Duży – kl. I oraz Paulina Kluszczyk, a III miejsce zdobyły równolegle: praca zbiorowa kl.II SP w Mysłowie oraz dzieło uczennicy I klasy SP w Lgocie Górnej, Pauliny Piskorskiej.

W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych I miejsce otrzymała Sandra Matyja - uczennica kl. V w Siedlcu Dużym. II miejsce przypadło Sarze Witek z kl. VI SP w Siedlcu Dużym, a III m. Dawidowi Palidze z VI kl. SP w Cynkowie i Sarze Walo z kl. VI SP w Koziegłowach. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała „szóstoklasistka” Magdalena Radecka z SP w Koziegłowach.

 

Wśród gimnazjalistów najlepsze okazały się uczennice szkoły w Koziegłowach. I m. otrzymała Karolina Górniak z kl. I, II miejsce Sandra Walo z kl. III, a ostatnie miejsce na podium zajęły uczennice kl. III - Olga Jaworek i Gabriela Ratajczyk.

 

Praca zbiorowa autorstwa uczniów gimnazjum prowadzonego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich w Mysłowie zasłużyło na wyróżnienie.

Justyna Banach

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MatiTreść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 29.04.2025, 17:21Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Panie Wojciechu współczuję. I Trzymam Kciuki !!!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 13:37Źródło komentarza: ZARZUTY KORUPCYJNE DLA BYŁEGO STAROSTY. KAUCJA 200.000 ZŁ I WYSZEDŁAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNE
Reklama
Reklama
Reklama