Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 17 września 2025 03:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Rozpoczynają czwartą rundę

Drużyny zmagające się w rozgrywkach Tribag Bowling Cup rozpoczęły czwartą rundę spotkań. Mecze rozgrywane są w każdy wtorek i środę w kręgielni Kukubara w Myszkowie.
Podziel się
Oceń

Drużyny zmagające się w rozgrywkach Tribag Bowling Cup rozpoczęły czwartą rundę spotkań. Mecze rozgrywane są w każdy wtorek i środę w kręgielni Kukubara w Myszkowie.

 

Na wtorek 2 marca zaplanowana była potyczka Magic Team vs Myszkowska. Niestety nie doszło do starcia tych ekip i mecz przełożono na inny termin. Podobnie było w środę 3 marca. Organizatorzy byli zmuszeni odwołać również mecz pomiędzy Strzechą, a Kamikadze. W tym przypadku Strzecha straciła 10 puntków oddając mecz walkowerem. Kukubara urwała dwa oczka liderowi, co może uznać za spory sukces. Dream Team nie dał najmniejszych szans przedostatniej w klasyfikacji ekipie Tribag.

 

Aktualna klasyfikacja Tribag Bowling Cup:

Elipse                           – 174

Magic Team                 – 164

Dream Team                – 142

Kukubara                     – 112

Kamikadze                   – 84

Strzecha                       – 66

Tribag                          – 44

Myszkowska                – 4

 

Program pierwszej kolejki czwartej rundy (9-10.03):

Magic Team – Dream Team

Strzecha – Myszkowska

Elipse – Kamikadze

Tribag – Kukubara

 

Program spotkań 2 kolejki (16-17.03):

Dream Team – Kukubara

Kamikadze – Tribag

Myszkowska – Elipse

Magic Team – Strzecha

(RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Trzymam kciukiTreść komentarza: Ja trzymam kciuki żeby powstała. Wreszcie to miasto emerytów zacznie przyciągać młodych nie mówiąc już o podatkach jakie wpłyną do miastaData dodania komentarza: 16.09.2025, 13:49Źródło komentarza: Wolfram i molibden pod Myszkowem. Na samo badanie złoża firma wyda kilkadziesiąt milionówAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Jeszcze chłopa „trzyma”😂 Panie będą następne wyboryData dodania komentarza: 16.09.2025, 13:47Źródło komentarza: BARTNIK NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ ŻE PRZEGRAŁ Z ŻAKIEM. SĄD ODRZUCIŁ JEGO PROTEST. BARTNIK DALEJ POWTARZA „OSKARŻENIA”Autor komentarza: GosiaTreść komentarza: 😂😂😂Data dodania komentarza: 16.09.2025, 13:45Źródło komentarza: W Myszkowie ciągle "stan epidemii". Na szczęście tylko w głowie starosty myszkowskiego...Autor komentarza: ChłopTreść komentarza: DNO .Data dodania komentarza: 11.09.2025, 17:18Źródło komentarza: Mniszków jak Myszków. Ruskie walą coraz bliżej!Autor komentarza: KonsumentTreść komentarza: Za stosowanie zakazanego GLIFOSATU w uprawie gryki a w szczególności za opryski w ciągu dnia powinna być kara 50 tys zł min. „Często mówi się, że najważniejszym zagrożeniem są pestycydy i chemizacja rolnictwa. „Na pewno rolnictwo jest główną przyczyną, gdyż stosuje całą gamę środków chemicznych, które w mniejszym lub większym stopniu, ale są zabójcze dla owadów” – wskazuje prof. Skubała.”Data dodania komentarza: 11.09.2025, 17:14Źródło komentarza: Ale jaja! Jarosław Kumor najlepszym rolnikiem! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Artykuł powstał na podstawie serwisu prasowego, dlatego nie przypisujemy sobie autorstwa. Firmuje go redakcja. Rozumiemy, że skoro my "czerwoni" to pan brunatny?Data dodania komentarza: 6.09.2025, 11:35Źródło komentarza: Polska wyżej niż średnia światowa w ociepleniu klimatu
Reklama
Reklama
Reklama