Polecamy:
Rodzinne wakacyjne wycieczki mogą być w tym roku znacznie tańsze. Od 29 czerwca do 31 sierpnia Koleje Śląskie przygotowały specjalną promocję, dzięki której rodzice i opiekunowie podróżujący z dziećmi zapłacą za jednorazowy bilet tylko 10 zł.
Jeszcze sześć lat potrwa realizacja największego programu inwestycyjnego w historii lotniska Katowice-Pyrzowice. Jego kulminacyjnym momentem będzie budowa nowego terminalu pasażerskiego, która rozpocznie się w 2029 roku. W tym roku spółka GTL, zarządca portu lotniczego, skupia się na ukończeniu budowy nowego multimodalnego węzła do przeładunku towarów i paliw wraz z infrastrukturą kolejową. Inwestycja, która ma zwiększyć bezpieczeństwo paliwowe, zostanie oddana do użytku pod koniec roku.
Biuro podróży Maxim Travel z Myszkowa to organizator wycieczek po Polsce, kolonii, obozów letnich i wczasów zagranicznych. W kwietniu Maxim Travel zaprasza na wycieczkę na Dolny Śląsk a w maju do Pragi. Sprawdź też ofertę wakacyjną biura!
W tym roku wakacje powitane zostały z wyjątkowo wysokiego C. Zwłaszcza w Poraju, gdzie na tamtejszej scenie zagościły takie gwiazdy, jak Baciary czy Viki Gabor.
Napisz komentarz
Komentarze
Napisz komentarz
Komentarze