Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 31 lipca 2025 13:45
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

BEZPŁATNE KINO DLA SENIORÓW W PORAJU

(Poraj) 30 stycznia 2025r. wystartowała nowa inicjatywa w Gminie Poraj – Kino dla Seniorów.
Podziel się
Oceń

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Andrzej Kozłowski, pełnomocnik Gminy Poraj ds. polityki senioralnej, który zachęca: „Serdecznie zapraszamy aktywnych i zaangażowanych seniorów z Gminy Poraj, którzy czują się młodzi duchem i kochają kino, na wyjątkowe pokazy filmowe w ramach projektu „Kino dla Seniorów”.
Każdy z uczestników otrzymał dodatkowy upominek od wójt, w postaci kalendarza na 2025 rok i najnowszego numeru magazynu „Głos Seniora” Stowarzyszenia Manko z Krakowa wraz ze specjalnym dodatkiem poświęconym bezpieczeństwu osób starszych.
Projekt „Kino dla Seniorów” to inicjatywa stworzona specjalnie dla osób starszych, pragnących spędzać czas w sposób inspirujący i angażujący. Każde spotkanie to nie tylko okazja do obejrzenia wartościowych filmów, ale także szansa na integrację z innymi miłośnikami kina. Naszym celem jest zachęcenie do aktywnego uczestniczenia i spędzenia wolnego czasu w miły sposób poprzez możliwość regularnych spotkań z artystycznym repertuarem filmowym.
Organizatorzy oferują filmy interesujące, wartościowe, zabawne i wzruszające, wyświetlane w godzinach popołudniowych, w każdy ostatni czwartek miesiąca, w przytulnej i wygodnej sali widowiskowo–kinowej „Bajka” w Poraju. 
Organizowane przez Gminę Poraj seanse są bezpłatne. (red) zd. GOK Poraj

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u ZiobryAutor komentarza: TomiTreść komentarza: Gdyby się dało to na pewno włodarze by zatrudnili czarodziejkę aby w moment wyczarowała przebudowę. Ale się nie da. Trudno. Są utrudnienia potem będzie ładnie. W domu jeżeli są remonty też źle się mieszka.Data dodania komentarza: 23.07.2025, 11:36Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: ZawiszaTreść komentarza: To sabotaż terrorystyczny, wiecznie rozkopany Myszków, przejechać się nie da, utrudnia to strasznie życie, Idiotyczna przebudowa! Idioci z władz miasta, dlaczego zlikwidowaliście dworzec autobusowy?Data dodania komentarza: 22.07.2025, 06:25Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: MiTreść komentarza: W powiecie takich niepelnosprytnych rodziców nie brakuje. A to sobie tatusiowie wożą dzieci na motocyklach bez żadnych zabezpieczeń, a to kulig za samochodem. A potem pogrzeb dziecka albo kalectwo na całe życie.Data dodania komentarza: 20.07.2025, 09:11Źródło komentarza: MYSZKÓW. TRAGICZNY WYPADEK JADĄCYCH QUADEM. TRZY OSOBY, W TYM DZIECKO, CIĘŻKO RANNE. ZDJĘCIE
Reklama
Reklama
Reklama