STREFA INTEGRACYJNA POWSTANIE DO KOŃCA LATA

  • 02.08.2022, 14:59
  • red
STREFA INTEGRACYJNA POWSTANIE DO KOŃCA LATA

Podziel się:

Oceń:

(Krusin, gm. Koziegłowy) W centrum wsi Krusin trwają prace nad utworzeniem Pokoleniowej strefy integracyjnej. Dzięki dofinansowaniu z Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego zakupiono karuzelę, huśtawkę i altanę z ławeczkami.

Na realizację projektu „Pokoleniowa strefa integracyjna w centrum wsi” gmina Koziegłowy pozyskała dofinansowanie z Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego. Środki przyznane w ramach programu „Moja Mała Ojczyzna” Edycja V 2021 przeznaczono na zakup karuzeli dla niepełnosprawnych, huśtawki wagowej i drewnianej altany z ławkami. Sprzęt niebawem zostanie zamontowany w Krusinie. Urządzenia będą ogrodzone, zamontowane zostanie również oświetlenia. Utwardzono teren i wybrukowano alejkę, która będzie prowadziła do zagospodarowanego placu.
Konkurs, w ramach którego gmina pozyskała dofinansowanie, ma aktywizować lokalną społeczność do budowania wspólnego dobra w lokalnym środowisku. Jego celem jest również zagospodarowanie przestrzeni publicznej oraz jej modernizacja i poprawa jej estetyki i funkcjonalności. 
- W działania zaangażowana jest również lokalna społeczność. Realizacja zadania planowana jest do końca sierpnia 2022 r. - przekazuje Urząd Gminy i Miasta Koziegłowy. (es) Foto: UGiM Koziegłowy

red

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe