RUSZA 9 JUŻ ZLOT MOTOCYKLOWY W MYSZKOWIE

  • 14.07.2022, 14:15 (aktualizacja 14.07.2022, 14:35)
  • Jarosław Mazanek
RUSZA 9 JUŻ ZLOT MOTOCYKLOWY W MYSZKOWIE Trwają przygotowania do zlotu. Są już stoły, kuchnia. Na piątek rano wszystko musi być gotowe

Podziel się:

Oceń:

Już w piątek 15 lipca rusza 9 Zlot Motocyklowy który organizuje Myszkowski Klub Motocyklowy 1948. Ostatni zlot odbył się w 2020 roku, w kolejnych 2 latach w spotkaniu miłośników dwóch (a czasem trzech!) kółek przeszkodziła epidemia Covid-19

Miejsce zlotu to tradycyjnie teren Zespołu Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie na Będuszu.  Jak zawsze będą konkursy sprawnościowe, muzyka na żywo, trochę napojów, również "wyskokowych" dla tych, którzy odstawią maszyny na dłużej. Będzie niezawodna grochówka i kiełbaski przygotowywane w klubowej kuchni. Sporo atrakcji muzycznych. I jak zawsze niezwykła gościnność członków myszkowskiego MKM 1948. 

Zajrzeliśmy jak idą przygotowania do zlotu. Trawa na boisku wykoszona, będzie gdzie ustawić namioty. Nie ma w tym roku możliwości nocowania w niszczejącym internacie ZS2. Budynek jest już w tak złym stanie, że członkowie klubu nie próbowali już w nim reanimować "pokoi", czy wody. Byliśmy przy tym jak podejmowali próbę, na oko skazaną na niepowodzenie, zakrycia budynku folią. Nie czekaliśmy już na finał tej Misson Impossible, ale efekt zobaczymy jutro. 

Prace nad przygotowaniem obozowiska będą trwały do wieczora. A od jutra: zabawa!

Wjazd na zlot przez szkołę, od Siewierza w lewo, od centrum Myszkowa odwrotnie. 

Jarosław Mazanek

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe