PRZETARG NA PRZEBUDOWĘ DROGI POSTASZOWICE - NIEGOWA

  • 18.06.2022, 10:00
PRZETARG NA PRZEBUDOWĘ DROGI POSTASZOWICE - NIEGOWA

Podziel się:

Oceń:

(Postaszowice, Niegowa) Niebawem nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na remont drogi pomiędzy Postaszowicami i Niegową. Do wykonania prac na odcinku drogi powiatowej, liczącym blisko 2,3 kilometra, zgłosiło się 10 firm.

W maju Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie ogłosił przetarg na remont drogi powiatowej na odcinku od Postaszowic do Niegowy. To odcinek o długości blisko 2,3 kilometra. W ramach prac przewidziano między innymi roboty rozbiórkowe, sfrezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej, wykonanie nawierzchni, utwardzenie poboczy, wykonanie przepustu pod zjazdem, oczyszczenie istniejącego rowu, regulację włazów kanałowych i ulicznych kratek ściekowych oraz oznakowanie poziome. Wykonawca będzie miał 4 miesiące na wykonanie prac (od dnia podpisania umowy).

Otwarcie ofert nastąpiło we wtorek, 31 maja. PZD zamierza przeznaczyć na tę inwestycję 1 659 800,00 zł. Wpłynęło 10 ofert, z których najtańszą złożyła Hucz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.ul. z Boronowa, która zaproponowała cenę 1 785 839,58 zł, z kolei najdroższą ofertę, której cena wyniosła 2 424 242,60 zł, złożyła OLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z Lublińca. (es) Grafika: Google Maps


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe