OD WRZEŚNIA W ZAWIERCIU BĘDZIE SZKOŁA MUZYCZNA

  • 21.04.2022, 07:00
OD WRZEŚNIA W ZAWIERCIU BĘDZIE SZKOŁA MUZYCZNA

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie) Od września w Zawierciu otwarta ma zostać szkoła muzyczna I stopnia. Jak przekazał Urząd Miejski, będzie ona zlokalizowana w Szkole Podstawowej nr 4. Na zajęcia będą mogły uczęszczać dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat.

Zawierciański magistrat poinformował we wtorek, 29 marca o nadchodzącym otwarciu szkoły muzycznej I stopnia. Gmina podpisała z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego porozumienie w tej sprawie. Szkoła mieścić się będzie w budynku SP nr 4 przy ul. Powstańców Śląskich.

- Obiekt posiada bowiem odpowiednie zaplecze do prowadzenia zajęć dydaktycznych. Dysponujemy także kadrą, która będzie prowadzić zajęcia z gry na fortepianie, akordeonie, skrzypcach, wiolonczeli, flecie, saksofonie, perkusji czy trąbce – przekazuje Urząd Miejski w Zawierciu.

Szkoła muzyczna I stopnia ma rozpocząć działalność od września. Będą się w niej mogły kształcić dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat. (es) Foto: UM Zawiercie, SP nr 4 w Zawierciu


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe